Дитячі табори в Кирилівці, сезон 2023

З початком сезону ціни путівок до дитячих таборів на 2023 рік оновлюються, в решті випадків зазначена вартість на кінець сезону 2021 року.

Дивіться також →  Дитячі табори на Азовському морі

дитячий табір Лазурна веселка в Кирилівці

Дитячий табір Лазурна Веселка

від 8 550 грн/19 днів

коса Пересип; табір розташований на першій береговій лінії. Розміщення: 5 осіб у номері.

дитячий табір Вогник у Кирилівці

Дитячий табір Вогник

від 9 000 грн/15 днів

коса Пересип; діти проживають у 3-х поверхових корпусах. Кімнати на 5 осіб мають балкони з видом на море.

дитячий табір Зміна в Кирилівці

Дитячий табір Зміна

8 550 грн/19 днів

коса Пересип; у кімнатах по 3-4 особи, цілодобово чергує покоївка. На поверхах туалети, умивальники.

дитячий табір Салют у Кирилівці

Дитячий табір Салют

8 170 грн/19 днів

коса Пересип; 2-х поверхові корпуси з 4-х та 5-ти місними номерами. Кожен загін має свою ігрову кімнату.

Лісова пісня в Кирилівці

Дитячий табір Лісова пісня

550 грн. на день

Алтагір; розташований в зоні Алтагірського лісництва, недалеко від Кирилівки. 3-5ти місцеве розміщення.

Куди відправити дитину на канікули?

Дитячі табори в Кирилівці почали з'являтися за "радянських часів", у 60-80 роках, як місця для літнього відпочинку дітей трудящих. Вони будувалися від підприємств, переважно на косі Пересип. Тоді було введено в експлуатацію близько двох десятків дитячих оздоровчих закладів. Після розвалу Союзу діяльність половини таборів зупинилася, частина з них була продана під бази відпочинку, а деякі залишилися занедбаними.

Сьогодні у Кирилівці функціонує менше десяти дитячих оздоровчих таборів. Найпопулярніші з них: «Сіверянин», «Лазурна Веселка», «Вогник», «Зміна», «Салют» та «Чайка». Останній розташований на Федотовій косі, він же єдиний у цій частині курорту.

Подібні за типом дитячі установи розташовані і в сусідньому з Кирилівкою селищі - Богатир. Він знаходиться на березі Молочного лиману та примикає до Алтагірського зоологічного заказника. Там знаходяться табори «Лісова пісня» та «Сонячний», а їхня відмінна риса — це оточення сосновими лісами та велика кількість зелені на території.

Що пропонують дітям сучасні табори?

Важливо розуміти, що серед корпусів оздоровчих закладів немає нових споруд, усі вони несуть слід «радянської доби». Це стосується і планування кімнат із загальним санвузлом наприкінці коридору. Деякі табори досі використовують старі меблі, а такі як «Зміна» та «Лазурна Веселка» зробили капітальний ремонт корпусів та встановили металопластикові вікна. Кімнати розраховані на 3-5 осіб, з меблів ліжка, шафи та тумбочки. Території закриті від сторонніх і, як правило, мають власний пляж із навісами та рятувальним постом.

У користуванні дітей басейни, спортивні майданчики, футбольні та баскетбольні поля, тренажерні зали, тенісні столи, концертні зали та творчі майстерні. Їдальні забезпечують дітлахам 3-5 разовим харчуванням, а такі табори як «Салют» та «Зміна» навіть впровадили систему харчування на кшталт «шведська лінія». Дітей віком від 6 до 17 років традиційно приймають у 4 зміни, тривалістю 15-21 день.

Зміни бувають тематичними, наприклад з вивченням іноземних мов, хореографії або основ фотографії. Крім того, важливою метою перебування в таборі є відволіканням дітей від мобільних телефонів, в обмін на живе спілкування з однолітками та командою педагогів.