Дитячий табір «Лiсова пiсня», Кирилівка

Дитячий табір Лiсова пiсня в Кирилівці

Дитячий оздоровчий табір «Лісова пісня» розташований у мальовничій зоні біосферного заповідника на півдні Запорізької області в Алтагірському лісництві, на березі теплого Молочний лиман Азовського моря. На території табору багато зелені, що особливо важливо у літні спекотні дні. Житлові корпуси, їдальня, лікувальний та адміністративний корпус, спортивні майданчики, «Поляна казок» – все оповите зеленню столітніх дубів та сосен, наповнюючи повітря ароматом хвої, що зливається з морським бризом.

Оздоровлення дітей – це пріоритетний напрямок роботи табору. Навпроти адміністративної будівлі знаходиться двоповерховий лікувальний корпус. Тут знаходиться фізіотерапевтичне відділення, що оснащене медичною апаратурою, функціонують кабінет масажу, зал лікувальної гімнастики, інгаляторій, стоматологічний кабінет. Поруч із лікувальним комплексом знаходиться спелеокімнату на кшталт соляної шахти, яку відвідують усі діти. Це прекрасна профілактика та лікування астми та бронхо-легеневих захворювань.

Варіанти розміщення

Номерний фонд складається з 3-5 місцевих кімнат, які розташовані в капітальних корпусах.

• 3-5-місні кімнати (два двоповерхові спальні корпуси). У кожному корпусі є дозвілля. Зручності – на поверхах.
• 5-місні кімнати (чотири великі одноповерхові корпуси). Корпуси розділені на два крила з відкритою верандою посередині, з кімнатами дозвілля. Біля корпусів є туалети та умивальники.

Харчування

5-разове харчування у великій затишній їдальні. У раціон включені м'ясні та рибні страви, кисло-молочні продукти, у достатній кількості овочі та фрукти, кондитерські вироби, морозиво, соки. Щодня лікар та дієтсестра контролюють якість, асортимент та калорійність харчування.

Сервіс, інфраструктура

У таборі можна не лише оздоровитись, а й в ігровій формі вивчати та вдосконалювати англійську мову. Проводиться багато спортивних змагань. Є два плавальні басейни з артезіанською водою, що піднімається зі свердловини з глибини 120 метрів. У таборі збудовано скеледром, де під керівництвом досвідчених тренерів, проводяться заняття. Діти можуть відчути себе в ролі справжніх скелелазів, випробувати свої сили та подолати страх висоти. Є також футбольне, волейбольне та баскетбольне поля, танцмайданчик, соляна кімната, комп'ютерний клуб, галявина казок «Лукомор'я». Працюють різні гуртки, серед яких і гончарна справа. Надається безкоштовний Wi-Fi.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Лiсова пiсня"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

Ціна путівки – 550 грн на добу.

Актуальний графік змін:

  • 1 зміна: 24.06-14.07 (21 день)
  • 2 зміна: 17.07-06.08 (21 день)
  • 3 зміна: 09.08-29.08 (21 день)

Вік дітей: 6-16 років. Тривалість зміни може бути обумовлена в індивідуальному порядку. Є можливість супроводу організованих груп педагогами та батьками.

Адреса та телефони дитячого табору "Лiсова пiсня"

Адреса: Україна, Запорізька область, Якимівський р-н, село Богатир, вул. Лісова, 21

Телефони: +38(061)213-18-03; +38(050)322-03-23; +38(067)792-48-49

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Лiсова пiсня"