Відпочинок у Юр'ївці, сезон 2023

Село Юр'ївка та супутній літній відпочинок популярні через невелику глибину Азовського моря та присутність у прибережному мулі цілющих грязей. На курортній території селища знаходиться понад 30 баз відпочинку, пансіонатів та гостьових будинків.

Нижче наведено список гостьових будинків, турбаз, пансіонатів, які пропонують свої послуги для відпочинку в Юр'ївці в 2023 році. Список сортований в алфавітному порядку. Не забувайте, що точні ціни на проживання краще дізнаватися по телефону у адміністраторів об'єкта, що цікавить вас.

Огляд курортного селища Юр'ївка на Азовському морі

Зведена таблиця вартості проживання →  Ціни 2023 на відпочинок у Юр'ївці

Декілька корисних телефонів на замітку:

  • Таксі Азов цілодобово +380-50-385-01-85
  • Автостанція (Маріуполь) +380-629-51-15-88
  • Залізничний вокзал (Маріуполь) +380-629-51-37-26
  • Фельдшерський пункт +38-06297-9-56-06

Збираючись до Юр'ївки на відпочинок — бажано відразу взяти готівку, оскільки в селищі відсутні відділення банків та банкомати для переведення в готівку карт. Поміняти валюту можна в обмінному пункті, який розташований одразу біля ринку.

Відпочинок у Юр'ївці в 2023 році Юр'ївка розташована між двома курортними селищами — Урзуф та Ялта.

На узбережжі Азовського моря, між двома курортними містечками Ялтою та Урзуфом щороку чекає на своїх гостей курортне селище Юр'ївка. Історія виникнення селища мало кому відома, але ймовірно він був заснований якимось Юрієм, про якого історія також замовчує.

Саме селище знаходиться вище за рівень Азовського моря на крутому обриві, і щоб потрапити на пляж потрібно спуститися сходами. А в західній частині, в районі гирла річки Камишуватки берег стає пологим.

Пляжі в Юр'ївці піщані з черепашкою, тягнуться вздовж усього селища, в деяких місцях навіть обладнані роздягальнями та навісами від сонця, на пляжах багато розваг для дітлахів дорослих. Море тут не глибоке і вода влітку добре прогрівається, а перших купальників можна спостерігати вже на початку травня.

Пляжі біля приватного сектору Дільниця міського пляжу біля приватного сектору.

Якщо пройтися уздовж пляжу в напрямку азовської Ялти, ви побачите гарний сосновий ліс, який виходить прямо до берега моря. Це пам'ятка природи «Соснові культури», що охороняється. посаджений понад 50 років тому, що належить до регіонального ландшафтного парку «Меотида». У районі парку «Соснові культури» весь сезон працює літній кінотеатр.

У східному напрямку берегової лінії у бік Урзуфа є дуже красиве місце, яке називається «Зміїний мис». Це крутий берег, що виходить у море, з урвищем, з якого виступають частини стародавньої скам'янілої породи. Берегова лінія тут дуже вузька, і урвища ніби нависає над водою. У цьому місці неодноразово були помічені змії, тому будьте вкрай обережні, відвідуючи "Зміїний мис".

Юрівка влітку

В Юр'ївці популярний і дитячий відпочинок — тут розташовані дитячі оздоровчі табори, такі як: "Сонячний", "Райдужний", "Гірник", "Червоні вітрила", "Космос", "Вогник", "Хвиля", "Блакитний", "Олімп". Багато з цих таборів належать великим підприємствам, і є самостійними комерційними структурами. А найбільшим санаторієм у Юр'ївці є санаторій «Донбастрансгаз», який має велику гарну територію та кілька спальних корпусів.

Кілька слів слід сказати про інфраструктуру селища: є ринок і своя автостанція, продуктові магазини, кафе, аптека, кінотеатр, дискотеки та луна-парк. З найвідвідуваніших розважальних закладів можна відзначити кафе "Левант", "Причал", "Абордаж". Якщо Ви бажаєте просто перекусити — то місць харчування в Юр'ївці достатньо, т.к. практично в кожному приватному пансіонаті є своє кафе з домашньою кухнею, де можна смачно та недорого поїсти.

Бази відпочинку в Юр'ївці Вигляд з моря на юр'євські бази відпочинку та пансіонати.

Ціни 2023 на житло в Юр'ївці найрізноманітніші, починаючи від економ-кімнат у приватному секторі, і закінчуючи номерами VIP-класу в нових сучасних пансіонатах та базах відпочинку, кількість яких збільшується з кожним роком.

Тим, хто їде відпочивати до Юр'ївки вперше — слід знати, що з липня можливий мор бичка, і це призводить до того, що на берег викидає велику кількість мертвої риби. що часто робить купання в морі неможливим. Відбувається це через аномальну спеку, вода в морі сильно нагрівається, і зменшується кількість кисню у воді, що призводить до загибель риби. Тому плануючи свій відпочинок у Юр'ївці, уточнюйте стан моря у адміністраторів баз відпочинку чи власників приватних пансіонатів, у яких відпочиваєте.

Є в Юр'ївці місце і для любителів відпочинку дикуном з наметами. Знаходиться наметове містечко поруч із колишнім піонерським табором «Вогник», можливість під'їзду автомобілем до містечку передбачено. Відпочиваючи «дикуном», не забувайте про те, що ви знаходитесь у куточку живої природи, і поряд з вами можуть жити змії, павуки та кліщі у своїй природній довкілля. Тому не варто нехтувати простими правилами безпеки. Користуйтеся засобами, що відлякують комах, які продаються практично у всіх магазинів.