Відпочинок на Азовському морі в Україні, сезон 2023

Азовське море - відпочинок у 2023 році! У каталозі "Лові Літо" всі популярні курорти Приазов'я: Бердянськ, Кирилівка, Арабатська стрілка, Генічеськ, Приморськ, Урзуф, Білосарайська коса, Степанівка, Мелекіне.

Літній відпочинок на Азовському морі насамперед приваблює доступністю цін, оскільки вартість проживання та путівки до санаторіїв, пансіонати, розташовані на березі, коштують значно дешевше, ніж на чорноморських та європейських курортах.

Відпочинок на Арабатській стрілці

Відпочинок у Бердянську

Відпочинок у Кирилівці

Відпочинок на Білосарайській косі

Відпочинок у Генічеську

Відпочинок у Мелекіно

Відпочинок в Урзуфі

Відпочинок у Приморську

Відпочинок у Степанівці 1-ой

Відпочинок у Юр'ївці

Відпочинок в азовській Ялті

ДИТЯЧІ ТАБІРИ АЗОВ'Я

Огляд Азовського моря

Як приємно вранці зануритися в морські лагідні хвилі, після обіду задумливо поблукати бархатистим піщаним пляжем, а ввечері помилуватися мальовничим пейзажем, що потопає в промені захід сонця. Мрії відносять далеко від сірих нудних міст, до ніжного моря та яскравого сонця. Адже таке місце існує не тільки в мріях, а й насправді. І знаходиться воно зовсім поряд. Це набережна Азовського моря.

Азовське море є найконтинентальнішим морем на планеті. Розташоване воно між територіями України та росії. Влітку вода дуже швидко прогрівається до 30 градусів. На Азов приїжджають любителі спокійного відпочинку, в оточенні родини чи близьких друзів.

Перлиною Азовського моря в Україні вважається Бердянськ. Стандартний номер для однієї дорослої людини у розпал курортного сезону обійдеться від 200 до 400 гривень (До 600 рублів) на добу. Для дітей майже на всіх турбазах передбачено знижки або безкоштовне проживання.

Якщо немає бажання зупинятися тільки в одному конкретному місці, то можна здійснити захоплюючу подорож географічними об'єктами Азов'я. А їх тут безліч. Азовське узбережжя має привабливу красу. Берегова лінія має плавні вигини та піщано-черепашкові пляжі, які розділені великою кількістю кіс.

На західному березі знаходиться Арабатська стрілка, що відокремлює від моря мальовничу затоку Сиваш. Милуватися блакитними хвилями, що ніжно покривають піщаний берег, можна зі старі стіни Генуезька фортеця.

Південний берег - це територія Таманського та Керченського півостровів. Тут безліч природних озер, відомих своїми цілющими властивостями, а також грязьових вулканів, виверження яких зазвичай спокійне і не надто галасливе.

Східне узбережжя є дельтою річки Кубань. Це цілий лабіринт із невеликих озер, заток і лиманів. Є тут і піщані коси, але більшість морського берега стрімка і крута.

Північно-східне узбережжя представлене Таганрозькою затокою. А ландшафт північного берега - це безліч піщаних кіс (Бердянська, Білосарайська, Федотова, Пересип), заток і лиманів (Обітковий, Бердянський).

На Азовському морі є чим зайнятися і любителям риболовлі. Адже рибалити можна прямо з пристані або затишно розташувавшись на піщаному пляжі. Вирушати ловити рибу краще в ранкові годинник, коли море спокійне і тихе. Серед великої різноманітності морських мешканців зустрічаються найцінніші промислові породи риб. Це білуга, скумбрія, севрюга та оселедець. Але частіше вдається зловити дрібнішу рибку, таку як судак, лящ, камбала, колюшка або ставрида. Найзнаменитішою азовською рибкою вважається бичок, якому в Єйську навіть поставили пам'ятник.

Останнім часом набирає популярності відпочинок активний. І Азов надає чудову можливість для любителів серфінгу та вітрильного спорту, парапланеризму чи спортивної риболовлі. А найголовніше, що поїздка на Азовське море не потребує великих фінансових витрат.