Про сайт LoviLeto.com.ua

Сайт www.LoviLeto.com.ua - це медіа-проект регіонального інформаційно-туристичного видання "Лові Літо".
РТІ "Лові Літо" збирає, аналізує та публікує інформацію про пансіонати, бази відпочинку, готелі, які розташовані в популярних курортних містах та селищах Азовського моря Україною. Також завданнями РТІ "Лові Літо" є збір та публікація туристичних статей, оглядів пов'язаних із популяризацією туризму та відпочинку на Приазов'ї.

Сайт www.LoviLeto.com.ua НЕ НАДАЄ послуги з бронювання проживання та не відповідає за фінансові відносини між власниками баз відпочинку, пансіонатами, готелями та споживачами послуг (відвідувачами сайту). Також сайт та його редакція не відповідає за будь-які суперечки між відвідувачами сайту та власниками об'єктів відпочинку.

Основне завдання сайту – надати туристам та відпочиваючим зручний доступ до інформації про об'єкти відпочинку, які реалізують свої послуги з надання. житла на Азовському морі.

Редакція сайту LoviLeto.com.ua прагне, щоб відвідувачам було зручно користуватися нашим сервісом і він, як потенційний відпочивальник, міг швидко та легко підібрати собі варіанти проживання або знайти потрібну йому інформацію про конкретну базу відпочинку (пансіонат, готель) або туристичний об'єкт.

Зворотній зв'язок із редакцією сайту

- наш e-mail:
- розміщення на сайті, комерційні питання: +380-95-317-15-55 (для Viber, Telegram, WhatsApp)

Власникам баз відпочинку, пансіонатів, готелів.

• Щоб додати на сайт вашу базу відпочинку (пансіонат, готель, гостьовий будинок) - ознайомтеся з інформацією за цим посиланням.

• Якщо інформація про ваш об'єкт вже розміщена, але є застарілою — зв'яжіться з нами за телефонами або e-mail.