Карта Кирилівки з вулицями та будинками

Нижче розташована Карта Кирилівки з вулицями та будинками. На карті також відмічені розташування пансіонатів, баз відпочинку, гостьових будинків.

Найближчі від селища Кирилівка великі автовокзали та залізничні вокзали: у Мелітополі (65 км), у Бердянську (180 км). Найближчий аеропорт знаходиться у Запоріжжі (190 км).

Мапа центрована над центральною частиною селища (санаторною). Зліва (нижче) знаходиться Федотова коса, з правого боку (вище) Коса Пересип.

Кирилівка є селищем міського типу, розташованим в Якимівському районі. Має статус курорту державного значення, оскільки у цьому селищі відкрито більше десятка бальнеологічних лікарень та санаторіїв.

Вдале географічне розташування робить Кирилівку одним із найкращих кліматичних курортів Запорізької області. Азовське море тут має невелику глибину, і вода влітку прогрівається до +27...+28 °С. При такій температурі добре розвивається морська флора і фауна, а на дні моря утворюється завись, багата на мінерали. Тому купання у морській воді тут благотворно впливає на організм.