Розміщення на сайті LoviLeto.com.ua

Сайт LoviLeto.com.ua є одним із найбільших українських каталогів баз відпочинку, готелів, пансіонатів Азовського узбережжя. На даний момент у каталозі розміщено понад 700 об'єктів відпочинку. Популярність нашого сайту говорить сама за себе - це завжди ТОП-5 у видачі пошукових систем Google!

На сайті працює два адміністратори та кілька модераторів — це дозволяє підтримувати постійний зв'язок редакції сайту з власниками баз відпочинку та оперативно змінювати інформацію на сторінках, оновлювати ціни, фотографії і т.д.

Зворотній зв'язок із редакцією сайту

- наш e-mail:
- розміщення на сайті, комерційні питання: +380-95-317-15-55 (для Viber, Telegram, WhatsApp)

Високий сезон: якщо не взяли трубку – вам обов'язково передзвонять або спробуйте набрати трохи згодом.

Вартість послуг з розміщення на сайті, сезон 2023

Зверніть увагу! Редагування інформації відбувається лише після оплати розміщення за поточний календарний рік.

← →

Додати до сайту новий об'єкт.

Платіж за створення та розміщення на сайті індивідуальної сторінки з інформацією про ваш об'єкт (турбаза, готель, пансіонат, гостьовий будинок). У платіж включено розміщення на сайті вашого об'єкта у поточному сезоні – на 2023 рік.

Для об'єктів, розташованих в Мелекіно, Юріївці, Приморську, Генічеську, Урзуфі - вартість розміщення менша, дізнавайтеся безпосередньо по телефону.

Дивіться також інформаційну статтю →  Чому потрібно розміщуватись у платних каталогах

1 800 грн.

Продовження сторінки з вашим об'єктом на 2023 рік.

Платіж за розміщення індивідуальної сторінки з інформацією про ваш об'єкт (турбаза, готель, пансіонат) на 2023 рік.

Зверніть увагу! Якщо оплата за поточний рік не здійснена до 1 червня - ваш об'єкт може бути видалений з сайту для доступу відвідувачів. Відновлення сторінки на сайті буде з розрахунку додавання "нового об'єкта", тобто при оплаті 1 800 грн.

1 200 грн.

Розміщення в індивідуальному блоці «Популярні!» на сторінці всіх баз вашого курорту.

Закріплення вашого об'єкта вгорі алфавітного списку турбаз з позначкою «Популярні!».

Послуга оплачується окремо від розміщення в каталозі, мінімальне замовлення – 3 місяці.

При замовленні на 6 місяців ви отримуєте бонуси: додатково +6 місяців!

Розміщення на індивідуальній позиції «Популярні!» дозволяє закріпити ваш об'єкт нагорі списку всіх баз відпочинку вашого курорту. Крім пріоритетного розміщення об'єкт відзначається зеленим значком «Популярні!» - Це візуально виділяє вашу базу відпочинку від інших. Кількість переглядів турбаз із блоку "Популярні!" у 3-5 разів перевищує кількість переглядів інших об'єктів у загальному списку.

Бронювання місць у блоці «Популярні» здійснюється лише після повної оплати послуги. Пріоритет у місцях надається тим об'єктам, які сплатили 6 місяців. Це означає, якщо ви сплатили блок «Популярні» на 3 місяці, але інший об'єкт сплатив 6 – цей об'єкт перебуватиме в пріоритеті.

1 000 грн./місяць

Розміщення на «Головній» сторінці вашого курорту.

Послуга оплачується окремо від розміщення в каталозі, мінімальне замовлення – 3 місяці.

При замовленні на 6 місяців ви отримуєте бонуси: додатково +6 місяців!

За замовчуванням, на "головній" сторінці курорту розміщуються бази відпочинку, що найбільше переглядаються, а також бази, що мають високий органічний трафік з пошуковиків Яндекс і Google.

Якщо вашого об'єкта немає на "головній" сторінці розділу, ви можете розміститися там платно.

Бронювання місць на «Головній» сторінці курорту здійснюється лише після повної оплати послуги. Пріоритет у місцях надається тим об'єктам, які сплатили 6 місяців. Це означає, якщо ви сплатили 3 місяці, але інший об'єкт сплатив 6 – цей об'єкт перебуватиме в пріоритеті.

1 000 грн./місяць

Розміщення на «Головній» сторінці всього сайту.

Всього 3 місця під кожне місто!
Послуга оплачується окремо від розміщення в каталозі, мінімальне замовлення – 1 рік.

3 000 грн./рік
Перейменування назви вашого об'єкта.
Наприклад: був пансіонат "Будівельник", хочете перейменувати на пансіонат "Салют". Перейменування стосується лише об'єктів, які роблять ребрендинг.
900 грн.

Розміщення індексованого посилання на ваш сайт.

Сайт www.LoviLeto.com.ua має високий органічний трафік із пошукової системи Google. Це дозволить вашому сайту отримати велику кількість переходів та підвищення позицій у пошуковій видачі.

8 000 грн./рік
БОНУСИ ПРИ РЕКЛАМІ!
При оплаті головної сторінки вашого курорту та блоку «Популярні» за 1 рік — як бонус ми розміщуємо вас на головній сторінці всього сайту (за умови, що місця на цій сторінці не викуплені).
Про розміщення в рубриці оголошень приватного сектора дивіться за цим посиланням
Якщо у вас виникли питання щодо інформації в цій таблиці — телефонуйте з 10-00 до 20-00 за телефоном +380-95-317-15-55 (для Viber, Telegram, WhatsApp) і допоможуть вам розібратися.

Як додати ваш об'єкт (турбазу, пансіонат, готель) на сайт?

Розміщення вашого об'єкту на сайті LoviLeto.com.ua гарантовано принесе вам суттєвий приріст потенційних клієнтів.

У середньому сторінку кожної бази відпочинку переглядає від 5 до 20 тисяч осіб на місяць (залежить від регіону). Додавання вашого об'єкту на сайт становить 1 800 грн. (за 2023 рік). Враховуючи середню вартість проживання у 2021 році – один! залучений клієнт повністю окупить ваші витрати, пробувши на базі відпочинку всього 2-3 дні.

Для додавання вашого об'єкту на сайт — надішліть листа на наш e-mail: c обов'язковим таким змістом:

 • 1. Назва вашого об'єкту - пансіонату, бази відпочинку, гостьового будинку.
  Зверніть увагу! Важливо! Після публікації змінити назву вашого об'єкта не можна. Зміна назви – це лише створення нової сторінки з оплатою, як за додавання нового об'єкта. Тому заздалегідь визначтеся, як ви дійсно називаєтеся. Якщо ваш об'єкт не має офіційного сайту або мітки на карті "Google" - ваша назва буде встановлена за назвою вашої вулиці. Наприклад - Гостьовий будинок "Квіткова 34".
 • 2. Адреса (не забувайте вказувати місто чи селище).
 • 3. Контактні телефони, якими будуть дзвонити відвідувачі сайту.
 • 4. Загальний опис вашого об'єкта. Текст має бути унікальним. Ми не публікуємо тексти, які вже розміщено на інших сайтах.
 • 5. Розміщення (опис номерів).
 • 6. Вартість проживання. Чим докладніше у вас розписані ціни, тим більше ви отримаєте дзвінки від клієнтів. Відвідувачі сайту не люблять дізнаватися ціни по телефону і швидше за все покинуть сторінку вашого об'єкта, перейшовши на сторінки інших турбаз із цінами. Без зазначення вартості проживання об'єкти не додаємо.
 • 7. Загальна кількість номерів для проживання.
 • 8. Наявність Wi-Fi інтернету.
 • 9. Автостоянка - кількість місць для паркування.
 • 10. Додаткові послуги та інфраструктура (якщо поряд є пам'ятки, розваги - напишіть про це).
 • 11. Організація харчування.
 • 12. Фотографії. Мінімальна кількість – 12 фото, максимум – 100 фото. Важливо! Під час зйомки намагайтеся тримати телефон горизонтально. Не забудьте вказати, яка фотографія буде "заголовною".
  Якщо ви хочете, щоб фотографії були опубліковані в певному порядку, пронумеруйте файли. Фотографії не підписуються, але можуть бути розбиті блоками категорій номерів. Для цього створіть кілька папок із фотографіями (мінімум 4 фото в блоці, максимум 22), кожну папку підпишіть відповідно до назви категорії номера. Максимальна кількість блоків із фотографіями на сторінці – 12. Надсилайте на пошту спільну папку, до якої перемістіть усі папки із блоками фото. Для зручності рекомендуємо надіслати посилання на Google диск.
 • 13. На ваш розсуд ви можете вказати у листі додаткову інформацію: посилання на відео у сервісі YouTube; координати GPS або посилання з міткою вашого об'єкта на картах Google.

Щоб уникнути шахрайства, всі об'єкти перед публікацією перевіряються редакцією сайту доступними нам інструментами. У разі неможливості підтвердити існування об'єкта – редакція може вимагати від вас копії документів, що підтверджують право власності на об'єкт, або копію договору оренди. Ця інформація є конфіденційною і підлягає оголошення чи передачі третім особам. Редакція сайту залишає за собою право відмовити у публікації об'єктів, як послуги яких є сумніви.

Як відредагувати інформацію про ваш об'єкт відпочинку?

Редагування інформації відбувається ТІЛЬКИ після оплати абонентського розміщення (вартість дивіться вище). Після оплати ви можете змінювати інформацію про об'єкт будь-яку кількість разів (зміни опису, додавання чи видалення фотографій, зміни цін, контактних телефонів, а також видалення негативних відгуків). Для редагування інформації надішліть її на нашу електронну адресу редакції сайту або повідомте за телефонами (зазначено вище), і вона буде змінена в період 3-5 робочих днів.

Розміщення пропозицій щодо перевезень пасажирів.

Розміщення комерційних пропозицій про сезонні перевезення можливе як у вигляді текстових оголошень, так і у вигляді банерної реклами. З питань тарифів звертайтесь до адміністрації сайту (контакти на початку сторінки).