Дитячий табір «Вогник», Кирилівка

Дитячий табір Вогник в Кирилівці

Дитячий табір «Вогник» розташований у Кирилівці, на косі Пересип, на самому березі Азовського моря. «Вогник» - це індивідуальний підхід до кожної дитини, затишні корпуси біля моря, великий кінотеатр, їдальня, спортивні майданчики, настільний теніс. На ваших дітей чекають розважальні програми, спортивні змагання, конкурси, дискотека та фільми на великому екрані, відпочинок біля багаття, зустріч світанку на березі моря, нові знайомства, подарунки та сюрпризи, також багато, багато іншого. На території працює медпункт з усім необхідним медичним обладнанням та висококваліфікованим персоналом.

Сумувати не дамо, телефони переможемо! Нова програма (емоційний інтелект, блогер - кемп, екологічна тема). Аквапарк, екскурсії та інші розваги. Досвідчений колектив, забезпечить безпечний та захоплюючий відпочинок дітей.

Варіанти розміщення

Для комфортного відпочинку дітей придбано ортопедичні матраци, натуральну постільну білизну, гіпоалергенні подушки. Відремонтовано житлові кімнати, встановлено металопластикові вікна, виконано капітальний ремонт туалетів та душових.

На всій території табору впроваджено систему опріснення та очищення води. Гаряча вода цілодобово. Здивуємо оновленою територією та місцями відпочинку для дітей.

Харчування

Професійна команда кухарів розробила для дітей смачне та збалансоване меню за принципом попереднього замовлення. Всі продукти проходять спеціальну перевірку та обробку. Кухня обладнана сучасним новим обладнанням, посудом. У нас п'ятиразове харчування "all inclusive".

Сервіс, інфраструктура

У рамках спартакіади табору проводяться змагання, в яких беруть участь усі бажаючі. Найкращі команди та призери нагороджуються грамотами табору. Дружній мікроклімат, панує у колективі, сприяє творчому розвитку дітей відпочиваючих у нашому таборі. Творчий розвиток відбувається шляхом участі хлопців у підготовці та проведенні цікавих загонових та табірних заходів. На всіх дітей чекають цікаві подарунки та всілякі винагороди.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Вогник"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

← →
Останнє оновлення ціни: 26 серпня 2021 р.
Графік змін Тривалість Ціна
1 зміна (14.06 - 28.06) 15 днів 9000 грн
2 зміна (01.07 - 18.07) 18 днів 10800 грн.
3 зміна (21.07 - 07.08) 18 днів 10800 грн.
4 зміна (10.08 - 27.08) 18 днів 10800 грн.
Додатково оплата проїзду: Дніпро - Кирилівка - Дніпро - 550 грн.

Адреса та телефони дитячого табору "Вогник"

Адреса: Україна, Запорізька область, Кирилівка, вул. коса Пересип, 112

Телефони: +38(063)052-59-27; +38(098)671-20-14

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія дитячого табору "Вогник"