Дитячий табір «Лазурна Веселка», Кирилівка

Дитячий табір Лазурна Веселка в Кирилівці

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Лазурна веселка» чекає на дітей від 6-ти до 17-ти років провести найкращі літні канікули на березі Азовського моря.

Вас чекає:

Варіанти розміщення

На території табору розташовані чотири 3-х поверхові спальні корпуси: Blum, Yelly, Greendom, Redly. Відповідно до віку на поверсі проживає окремий загін, у загоні може розміститися від 45 до 55 дітей, з загоном 24/7 працює один куратор та троє вожатих.

Кожен загін це:

Харчування

У таборі "Блакитна Веселка" піклуються про збалансоване харчування, саме тому ми розробили меню спільно з дитячим гастроентерологом, з урахуванням побажань наших «лазурять», та відповідно до потреб певної вікової категорії. 5-ти разове харчування у власній їдальні табору за системою "шведська лінія". Щоденне приготування страв відбувається під керівництвом завідувачки виробництва Тетяни Іванівни, за плечима якої понад 20 років роботи в харчовій галузі. Діти завжди мають вільний вибір із кількох страв кожної категорії, діти завжди можуть взяти добавку страви, яка їм більше подобається. Щодня «лазурята» їдять гарячі страви, каші, м'ясо, рибу, овочі, молочні та кисломолочні продукти, сезонні фрукти.

На території працює дитяче кафе, в якому діти можуть випити лимонад та купити морозиво, або придбати собі на згадку сувенірну продукцію нашого табору. Джерело питної води системи «ОСМОС» знаходиться поряд із спальними корпусами, діти можуть як набрати води у свої пляшки, так і просто попити з питних фонтанчиків.

Сервіс, інфраструктура

Дозвілля.
Lazurka - найкращий табір на березі Азовського моря! Тут сучасні діти можуть бути справжніми, самодостатніми, знайти друзів, дізнатися багато нового, випробувати себе, навчитися відповідальності та самостійності.

Кожна зміна це загально-табірні заходи, творчі конкурси, вікторини, ярмарки, вечірки, прогулянки. Творчі майстерні, відеопроекти, освітні та наукові програми. Спортивні змагання, естафети та марафони. Вечірні заходи, дискотеки, танцювальні батли, квести, вечірні зіркові посиденьки біля багаття, нічні походи. Виступи запрошених артистів та шоу-програм, екскурсії, фотосети.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Лазурна Веселка"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

← →
Вартість путівки на зміну становить 12 500 грн.
Зміна номера Тривалість зміни Назва зміни
1 Зміна 03.06 - 21.06 «GO QUEST»
2 Зміна 24.06 - 12.07 «SUPERHERO LEGEND»
3 Зміна 15.07 - 02.08 «CINEMA FEST»
4 Зміна 05.08 - 23.08 «DO NOT STOP THE PARTY»

У ціну путівки включено:

 • Проживання у комфортних корпусах.
 • 5-разове збалансоване харчування.
 • Користування інфраструктурою табору.
 • Відвідування майстерень та секцій.
 • Футболка загону з логотипом.
 • Одна екскурсія на вибір.
 • Участь у заходах обраної зміни, програми яких розроблено за підтримки Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.
 • Медичне обслуговування на базі медпункту.
 • Страхування.

Додатково оплачується:

 • Трансфер (вартість на запит у регіонального представника).
 • Додаткові екскурсії до акваріуму, кінного театру, аквапарку, контактного зоопарку, катання на кораблику (від 100 грн.).
 • Сувенірна продукція: чашки, магніти, значки, футболки, рюкзаки, брелоки та інше.
 • Фото загону, особиста чи групова фотосесія 15 хв (фото 150 грн, фотосет від 500 грн).
 • Особисті витрати.

Адреса та телефони дитячого табору "Лазурна Веселка"

Адреса: Україна, Запорізька область, Кирилівка, вул. коса Пересип, 122

Телефон для замовлення путівок: +38(067)109-15-72

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Лазурна Веселка"