Відпочинок у Приморську, сезон 2023

Вибираючи житло для відпочинку в Приморську, зверніть увагу на той факт, що центр міста знаходиться за два кілометри від Азовського моря, тому завжди цікавтеся у власників житла його віддаленістю від берега. Оселившись у центральній частині, вам доведеться їздити до пляжу маршрутним таксі або добиратися пішки.

Основна частина великих пансіонатів, баз відпочинку Приморська розташовані по вулиці Курортній, що йде вздовж морського узбережжя. Ця ділянка місцевості відокремлена від Азовського моря лиманом, через яку проходять кілька пішохідних мостів, що ведуть до пляжу. Лише деякі турбази мають прямий вихід до моря.

Огляд курортного міста Приморськ на Азовському морі

Зведена таблиця вартості проживання →  Ціни 2023 на відпочинок у Приморську

Декілька корисних телефонів на замітку:

  • Евакуатор машин +38-099-444-64-60
  • Таксі у Приморську +38-050-255-8-255
  • Автовокзал (Приморськ) +38-06137-7-20-71
  • Міська лікарня +380-06137-7-30-41

У Приморську переважає спокійний та спокійний сімейний відпочинок, оскільки розважальних закладів тут менше, ніж в інших курортних селищах. Бари та кафе працюють на пляжі, на деяких базах та в центрі міста, але їх тут так багато, щоб гучна музика турбувала відпочиваючих у нічний час.

Відпочинок у Приморську в 2023 році Лікувальні грязьові лимани Приморська (колишній Ногайськ) на старій фотографії.

Приморськ - це невелике курортне місто в Запорізькій області, що знаходиться за два кілометри від берега Азовського моря на річці Обиточной. Місто з невеликою чисельністю населення, всього 13000 чоловік щорічно збирає у себе тисячі туристів з усіх куточків нашої країни.

Приморськ розташований біля основи обітної коси, протяжність якої близько 30 кілометрів. На обітній косі знаходиться загальнодержавний ландшафтний заказник, площею 9000 Га, частина якого має статус заповідника. Косу з обох боків омивають прозорі води Азовського моря, і якщо з одного боку коси шторм – то з іншого завжди спокійно. У цих місцях мешкає велика кількість рідкісних видів птахів, серед яких унікальні колонії чапель, крячок, чайок та великих бакланів.

Відпочинок на Обитковій косі Ландшафтний заказник "Парк Обиткова коса".

В основі Обітної коси знаходяться численні бази відпочинку, санаторії, дитячі оздоровчі табори та пансіонати. Найвідоміші з них: санаторії «Приморський» та «Глорія», пансіонати «Дорожник», «Перли», оздоровчі комплекси «Мотор», «Прибій» та «Казка», бази відпочинку «Сонячна», «Ясна галявина», «Три Товстуни», «Старий Пляж».

Місто Приморськ має розвинену інфраструктуру. У місті є ринки, магазини, банки, аптеки, автовокзал, кінотеатр, дискотеки та кафе. Залізничного вокзалу немає, Найближча залізнична станція Єлизаветівка знаходиться на відстані 30 кілометрів від міста. Багато баз відпочинку та пансіонати надають послугу трансферу, і за попередньою домовленості зустрінуть вас своїм транспортом у Єлизаветівці, Бердянці або на автовокзалі у самому Приморську.

Ціни 2023 на житло в Приморську цілком демократичні, багато баз відпочинку пропонують проживання «Економ» класу з мінімумом зручностей, ближче до природи. Є й варіанти класу «Люкс», тому які б не були ваші уподобання - тут ви обов'язково знайдете житло за коштами.

Санаторії Приморська Щоб із санаторію потрапити на пляж — потрібно перейти мостом через лиман.

Багато гостей міста приїжджають сюди, щоб поправити своє здоров'я на базі санаторіїв «Приморський» та «Глорія», медичний профіль яких дозволяє проводити лікування цілого ряду захворювань. Для лікування в Приморських санаторіях можна купити курсування, але оселитися при цьому десь поблизу на базі відпочинку або в приватному секторі.

Серед визначних пам'яток Приморська вам напевно буде цікаво подивитися на Ландшафтний парк «Обіточна коса», Свято-Троїцький храм будівництва початку XIX століття, та відвідати Краєзнавчий музей, на території якого знаходяться стародавні кам'яні артефакти – постаті «Половецьких баб».