Дитячий табір «Салют», Кирилівка

Дитячий табір Салют в Кирилівці

Літній дитячий табір «Салют» у Кирилівці – це унікальний острівець дитинства та мрії, це чудове місце, де дитина може цікаво, весело та з користю провести свої літні канікули. Це новий спосіб життя, життя в дитячому колективі поза сім'єю та будинком, поза звичною міською атмосферою. Літо, море, свіже повітря, чудовий настрій та величезний кількість позитивних емоцій – все це забезпечує незабутній відпочинок на літніх канікулах та заряд енергії та здоров'я для вашої дитини.

Власний просторий пляж табору обладнаний тіньовими навісами від сонця та кабінками для перевдягання, а також медичною та рятувальною станцією. На вході на пляж розташовані літні душові. Територія оздоровчого комплексу добре озеленена, засаджена деревами та квітами. Крони дерев створюють тінь та приємну прохолоду у спекотний літній день.

Варіанти розміщення

Для комфортного проживання дітей пропонуються 2-поверхові цегляні корпуси з 4-х та 5-ти місцевими кімнатами. Кожен загін на поверсі має свою ігрову кімнату, в якій можна провести вільний час та подивитися телевізор. Батьки мають чудову можливість відпочити разом зі своєю дитиною на території табору, для цього передбачені окремі номери.

Харчування

У дитячому оздоровчому таборі «Салют» для дітей організовано 5-разове харчування. Їдальня велика та світла, розрахована на 300 осіб. Лінія роздачі живлення працює за системою «Шведський стіл», що безперечно порадує дітлахів. Завдяки цій системі можна суттєво розширити асортимент пропонованих страв, та урізноманітнити меню свіжими овочами, фруктами, стравами з м'яса та риби, а також молочної продукції. Послідовність розташування страв на лінії роздачі сформована таким чином, щоб діти обирали спочатку перші страви та закінчували десертами та напоями.

Спорт: на території знаходиться безліч спортивних майданчиків, на яких діти можуть активно проводити час та брати участь у різних змаганнях та спортивних іграх. Футбольне, волейбольне, баскетбольне поле, тенісні столи, турніки та бруси, шведські сходи та багато іншого. За заняттями хлопців стежать досвідчені інструктори.

Медицина: у медпункті є все необхідне медичне обладнання та медикаменти, для надання першої та невідкладної допомоги. Медичний персонал знаходиться у їдальні при кожному прийомі їжі та стежить за свіжістю продуктів та якістю приготовленої їжі.

Заходи: кожен день у таборі «Салют» це незабутня пригода та 100% драйв! Досвідчені вожаті та вихователі заповнюють дозвілля дітей протягом дня веселими рухливими іграми, конкурсами та різноманітними змаганнями. Щовечора проходить захоплююча вечірня програма з численними конкурсами та музичними постановками, в якій дітлахи активно приймають участь. Усі вожаті мають гарну хореографічну підготовку, і щодня навчають дітей танцям. Також працюють численні гуртки, такі як «очумілі ручки», гурток вокалу та хореографії, модельне агентство, є також бібліотека та кінозал.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Салют"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

Ціна путівки на 2020 рік – 8 170 грн (19 днів).
Останнє оновлення вартості: 2 серпня 2021 р.

Зміни в таборі та графік заїздів у 2021 році:

  • Перша зміна: 05.06.17 - 23.06.17 (19 днів)
  • Друга зміна: 26.06.17 - 14.07.17 (19 днів)
  • Третя зміна: 17.07.17 - 04.08.17 (19 днів)
  • Четверта зміна: 07.08.17 - 25.08.17 (19 днів)

Адреса та телефони дитячого табору "Салют"

Адреса: Україна, Запорізька область, Кирилівка, вул. коса Пересип, 134

Телефони: +38(067)356-39-39; +38(067)613-70-03; +38(06131)6-95-72

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Салют"

Відео