Дитячий табір «Зміна», Кирилівка

Дитячий табір Зміна в Кирилівці

Дитячий табір «Зміна» розташований у Кирилівці, на березі Азовського моря, на косі Пересип, за сім кілометрів від центру курортного селища. Центр займає велику територію, яка є зеленою парковою зоною, і знаходиться на першій береговій лінії, в 30 метрах від берега моря. Табір має свій власний пляж, який обладнаний тіньовими навісами, роздягальнями, медичним та рятувальним постами. Територія охороняється та цілодобово патрулюється працівниками служби охорони.

Варіанти розміщення

Номерний фонд дитячого табору «Зміна» включає чотири 3-поверхові цегляні спальні корпуси на 80 місць кожен. Розміщення дітей у кімнатах по 3-4 особи. У корпусі цілодобово чергує покоївка. На поверхах працюють туалети, умивальники. У великих вестибюлях встановлені кольорові телевізори. У корпусах є обладнані прасувальні кімнати. На кожному крилі, що складаються з 4 кімнат, встановлений холодильник. Холодна подається цілодобово, гаряча за графіком. Система водопостачання централізована. Щодня вранці та ввечері працює кімната гігієни.

Харчування

У їдальні з двома обідніми залами організовано п'ятиразове харчування з повним набором овочів та фруктів на вибір вашої дитини. Їдальня працює за системою «шведський стіл». Різноманітність меню приємно здивує ваших малюків.

Сервіс, інфраструктура

На дітей чекають спортивні майданчики з футбольним та волейбольним полями, майданчики для гри в баскетбол, столи для настільного тенісу, кінотеатр - клуб, комп'ютерний зал, бібліотека, дискотека, відеозал, дитячий майданчик, радіовузол, медпункт, міні пральня. Щодня проводиться безліч культурно-розважальних програм із конкурсами, змаганнями та дискотеками.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Зміна"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

Ціна путівки – 8 550 грн (19 днів).

У вартість входить: проживання, страхування, охорона.

Актуальний графік змін:

  • Зміна 1: з 05.06 до 23.06
  • Зміна 2: з 26.06 до 14.07
  • Зміна 3: з 17.07 до 04.08
  • Зміна 4: з 07.08 до 25.08

При заїзді дитина повинна мати копії документів: довідку про стан здоров'я лікаря, імунізаційний паспорт про щеплення зі школи, копію свідоцтва про народження, особисті речі. Кожна дитина після приїзду страхується страховим полісом від нещасних випадків. Щорічно проводиться сертифікація на харчування та проживання.

Адреса та телефони дитячого табору "Зміна"

Адреса: Україна, Запорізька область, Кирилівка, вул. коса Пересип, 128

Телефони: +38(067)611-31-01 (офіс); +38(0619)44-80-12 (факс); +38(067)775-77-59 (директор)

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Зміна"