Відпочинок в азовській Ялті, сезон 2023

Відпочинок в азовській Ялті приваблює туристів прийнятними цінами на оренду житла, неглибоким морем, яке добре прогрівається та можливістю оздоровитись за допомогою лікувальних грязей. У Старій Ялті дно моря переважно грязьове. Якщо вам потрібне піщане дно, тоді краще вибирати місце для проживання в селі.

Пропонуємо ознайомитися з пропозиціями гостьових будинків, баз відпочинку, пансіонатів, які планують надавати свої послуги для відпочинку в Ялті в 2023 році. Не забувайте, що точні ціни на проживання краще дізнаватися по телефону у адміністраторів об'єкта, що цікавить вас.

Огляд курортного селища Ялта на Азовському морі

Зведена таблиця вартості проживання →  Ціни 2023 на відпочинок в азовській Ялті

Декілька корисних телефонів на замітку:

  • Автостанція (Маріуполь) +380-629-51-15-88
  • Залізничний вокзал (Маріуполь) +380-629-51-37-26
  • Ялтинська поліклініка +380-6297-9-02-72
  • Швидка допомога у Нов. Ялта +380-629-903-03
  • Рятувальна станція +380-629-907-89

Відпочинок у Новій Ялті в 2023 році Азовська Ялта розташована між селищами — Юріївка, Білосарайська коса та Мелекіне.

Азовська Ялта (Нова та Стара) популярне селище серед відпочиваючих — на його території та околицях розташовано понад 40 баз відпочинку, пансіонатів, дитячих оздоровчих таборів та приватних садиб. Вибір житла також досить різноманітний – від «Економ» кімнат у приватному секторі до номерів «Люкс» у сучасних гостьових будинках та турбазах нового типу.

Ялта - це гарне курортне селище міського типу на узбережжі Азовського моря, яке знаходиться між Юріївкою та Білосарайською косою. Про село ходять численні легенди, а місцеві рибалки вірять, що саме в Азовській Ялті в районі міського пляжу біля берега, що поріс очеретом, вийшла з піни морська богиня кохання Афродіта. Сталося це мабуть у період моря бичка, коли Афродіте у воді знаходитись було просто неможливо.

Тут гарна природа, неподалік знаходиться природний заповідник «Білосарайська Коса» та великий сосновий гай біля основи коси. Море дрібне, вода добре прогрівається, Правда дно дуже замулено і вкрите товстим шаром лікувального бруду, заради якого багато туристів їдуть саме сюди. А якщо хочете піщане дно — вам потрібно пройти або проїхати до Нової Ялти, там мулу немає, і дно повністю з піску.

пляж Нової Ялти Дільниця громадського пляжу в Новій Ялті.

Азовський клімат у поєднанні з морською водою та лікувальними грязями створюють справжню лікувальну базу для оздоровлення організму. Пляжі в Ялті піщані, обладнані тіньовими навісами від сонця та кабінками для перевдягання. Для любителів активно проводити пляжний відпочинок, тут є безліч атракціонів та пляжних розваг. Із розваг є кілька кафе та дискотека «Левада» у районі набережної.

Для тих, хто подорожує автомобілем, знадобиться знати, що єдина автозаправка в Ялті знаходиться при в'їзді в селище, а якщо вам знадобиться шиномонтаж — ви знайдете його у центрі селища біля автостанції.

У селищі працюють відділення Ощадбанку, банкомат Приватбанку, відділення Укрпошти, аптека, лікарня, кілька невеликих ринків, магазини, автостанція.

Між Старою та Новою Ялтою є безкоштовний кемпінг, де відпочивають туристи з наметами. Там є асфальтований майданчик, столики, багато дерев. Людей у кемпінгу зазвичай небагато, близько 10-15 наметів, тому там просторо і тихо.

Азовська Ялта, Грецька площа Грецька площа.

Якщо ви втомилися від пляжного відпочинку і хочете подивитися пам'ятки селища — ви можете відвідати Грецьку площу та Храм Святителя Іоанна Золотоуста, які знаходяться поряд з Ялтинською селищною радою. Тут можна прогулятися, відпочити, зробити фото на згадку. Там же знаходиться великий дитячий майданчик.

Грецька площа відкрита в честь 225-річчя заснування грецького селища Ялта, і у святкові дні тут відбуваються концерти та культурно-розважальні заходи. Храм Святителя Іоанна Золотоуста знаходиться на найвищій точці Ялти, поряд із Грецькою площею. У храмі спочивають частки мощів Святителя Іоанна Златоуста (347-407 рр. життя) та Святителя Василя Великого, які були передано з острова Крит напередодні 1600-річчя пам'яті покровителя Храму.

Не буде нудно в Ялті і любителям риболовлі. У новій та старій частині селища, а також у Юріївці є чотири центри для любителів порибалити. Знаходяться ці рибальські центри біля човнових кооперативів. Вам запропонують взяти човен на прокат, рибальські снасті та досвідченого морського вовка, який знає всі тонкощі Азовської риболовлі. Ну а після завершення вдалої морської прогулянки ви зможете приготувати впійману вами рибу в кафе поблизу рибальських центрів і добре посидіти в кампанії друзів.