Дитячий табір «Сонячний», село Юр'ївка

Дитячий табір Сонячний у Юр'ївці

Дитячий оздоровчий табір «Сонячний» розташований на березі Азовського моря в змішаній, хвойно-листяній зоні на власній обгородженій і площею, що охороняється. близько 13 га. За одну зміну, завдовжки 21 день, може прийняти 640 дітей.

Варіанти розміщення

Діти мешкають у п'яти двоповерхових цегляних корпусах з усіма зручностями на поверсі. Будинки збудовані по одному з найкращих проектів, коли-небудь розроблених для дитячих оздоровчих таборів у нашій країні. Діти живуть у світлих 5-місних кімнатах, які обладнані ергономічними та зручними меблями.

Харчування

Організовано 5-разове харчування.

Сервіс, інфраструктура

У таборі функціонує Будинок Творчості, в якому представлено 15 гуртків, бібліотека, з книжковим фондом понад 1000 найменувань, кіноклуб, та родзинка табору – прес-центр. Для спортивних занять є комплекс, що складається з: - двох футбольних полів (трав'яного та зі штучним покриттям), – бігової доріжки, – двох волейбольних майданчиків (один з них на пляжі), – майданчиків для флорболу та бадмінтону, – снарядів для силової підготовки – зал для настільного тенісу.

Заняття з туризму проводять інструктори, які мають національний та міжнародний сертифікати, що надають право роботи з дітьми. У «Сонячному» вже не один рік успішно реалізується медична програма Sanitasproaqua (здоров'я через воду). Курс лікування підбирався індивідуально та залежить від внутрішнього та зовнішнього стану здоров'я дитини. Програма включає: Огляд та консультація лікаря педіатра, визначення дієти, режиму дня, виду призначень. Консультація психолога, психологічний супровід та підтримка психологічної служби ДЗОіО, казко-терапія, ізо-терапія, музикотерапія, піско-терапія, кольоротерапія, світлотерапія. Кліматотерапія: аеро – терапія, геліо – терапія, таласотерапія. Фітобар або СКС (сенгелетно-киснева суміш). Прийом трав'яного чаю, фруктового коктейлю. Процедури в комплексі водної терапії: таласотерапія, гідромасаж. Лікувальні душі та ванни, спелеотерапія.

ЦІНИ на путівки 2023 *

* Актуальна вартість путівок на 2023 рік ще не сформована і буде відома ближче до відкриття сезону. За отриманням додаткової інформації звертайтеся за телефонами табору Сонячний.

Адреса та телефони дитячого табору "Сонячний"

Адреса: Україна, Донецька область, село Юр'ївка, вул. Набережна, 68

Телефони: +38(0629)40-98-11; +38(067)623-33-52

Просимо повідомляти, що ви телефонуєте з сайту ЛовіЛіто!

Фото дитячого табору "Сонячний"

Відео