Дитячий табір «Райдужний», село Юр'ївка

Дитячий табір Райдужний у Юр'ївці

Дитячий оздоровчий табір «Райдужний» розташований у мальовничому та екологічно чистому районі, на березі Азовського моря. Уся територія, 6,4 Га, впорядкована та огорнута зеленню. На території розташовані численні куточки відпочинку, ігрові майданчики, креативні зони, а також елементи садово-паркової скульптури та ландшафтного дизайну. За 1 зміну, довжиною 21 день, у ДЗВіВ «Райдужний» можуть одночасно оздоровлюватись 320 дітей.

Висококваліфікований педагогічний колектив, творчий підхід та використання інноваційних технологій дозволяє проводити велику кількість цікавих, сучасних культурно-масових заходів У «Райдужному» традиційно відбувається міжрегіональний етнофестиваль «Козацька хвиля».

Будинок творчості пропонує хлопцям великий вибір гуртків та напрямків прикладної творчості: керамо-пластика, писанкова мініатюра, валяння, орігамі, квілінг, полімерна глина, хенд-крафт, скульптурний текстиль, тера-арт, фабрика іграшки, сувенірна та гончарна майстерні.

Також хлопці беруть участь у роботі інтерактивного етнографічного музею «Берегиня», психологічного клубу «Задзеркалля», проводять екскурсії по Ботанічному саду, беруть участь у роботі археологічні експедиції. Велика увага приділяється спортивно-масовій роботі.

Варіанти розміщення

Діти мешкають у 2-х поверхових упорядкованих корпусах (у дитячих кімнатах по 8 осіб).

Харчування

5-ти разове.

Сервіс, інфраструктура

Футбольне поле зі штучним покриттям, безліч спортивних майданчиків дозволяє проводити змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, дартсу, гольфу, пляжного волейболу, плавання, лапте.

ЦІНИ на путівки 2023 *

* Актуальна вартість путівок на 2021 рік ще не сформована і буде відома ближче до відкриття сезону. За отриманням додаткової інформації звертайтесь за телефонами табору Райдужний.

Адреса та телефони дитячого табору "Райдужний"

Адреса: Україна, Донецька область, село Юр'ївка, вул. Прибережна, 2

Телефони: +38(0629)40-98-11; +38(067)623-33-52

Просимо повідомляти, що ви телефонуєте з сайту ЛовіЛіто!

Фото дитячого табору "Райдужний"

Відео