Приватний пансіонат «Анжеліка», село Юр'ївка

Пансіонат Анжеліка у Юр'ївці

Приватний пансіонат "Анжеліка" знаходиться на березі Азовського моря в тихому та затишному селищі Юр'ївці. Це екологічно чиста зона відпочинку, куди щороку з'їжджаються тисячі туристів з усієї України. База відпочинку знаходиться поряд з берегом, всього за п'ять хвилин ходьби.

Варіанти розміщення

Для відпочинку в Юр'ївці відпочиваючим пропонуються 2-х, 3-х, 4-х місні затишні кімнати, ліжка з ортопедичними матрацами, в кімнатах є кондиціонери та вентилятори. Душові, туалети та умивальники загальні. Подача гарячої води проводиться цілодобово.

Харчування

Обладнано кухні для самостійного приготування їжі. Кухні з газовими плитами, холодильниками, повністю укомплектовані всім необхідним посудом. Крім того, можна замовити смачні домашні обіди за Вашим бажанням.

Сервіс, інфраструктура

Міні-пансіонат «Анжеліка» пропонує для гостей дитячий майданчик, кімнату для відпочинку з телевізором, автопаркування. мангали, доступ до мережі інтернет WI-FI.

Ціни 2024: відпочинок у приватному пансіонаті "Анжеліка"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Вартість проживання становить від 100 гривень на добу за особу.

Отримати детальну інформацію про вартість проживання та забронювати номер ви можете за вказаними нижче телефонами.

Адреса та телефони приватного пансіонату "Анжеліка"

Адрес: Україна, Донецька область, село Юр'ївка, вул. Степова, 6-г

Телефони: +38(066)115-16-59; +38(068)780-99-08

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото приватного пансіонату "Анжеліка"