База відпочинку «Сонечко», село Стара Ялта

База відпочинку Сонечко у Ялті

База відпочинку «Сонечко» знаходиться в курортному селищі Ялта, практично в самому його центрі. База відпочинку зручно розташована, до центрального пляжу п'ять хвилин ходьби, неподалік знаходиться ринок, продуктові магазини, кафе.

Варіанти розміщення

База відпочинку «Сонечко» в Азовській Ялті має невелику, але затишну територію. Номерний фонд являє собою вісім тримісних будиночків з меблями, холодильниками та верандами. Будиночки розташовуються в тіні дерев і тому навіть у спекотну літню спеку в них завжди прохолодно. Для любителів спокійного відпочинку на свіжому повітрі поряд із будиночками є лавочки. Будиночки без зручностей, туалети, душові та умивальники знаходяться на території бази. Подача гарячої води проводиться цілодобово.

Харчування

Самостійне приготування їжі. Кухня знаходиться окремо, обладнана газовими плитами. Поруч із кухнею є альтанка, в якій можна харчуватися. Неподалік від бази відпочинку є кафе та їдальня з прийнятними цінами. На території бази є мангал.

Сервіс, інфраструктура

Автостоянка, майданчик для волейболу, мангал, поряд із базою розвинена інфраструктура селища Ялти з кафе, ринком, дискотеками, магазинами.

Ціни 2024 бази відпочинку "Сонечко"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Вартість проживання складає від 60 грн./добу за особу.

Для отримання детальної інформації про ціни та бронювання звертайтесь за телефонами бази відпочинку "Сонечко".

Адреса та телефони бази відпочинку "Сонечко"

Адреса: Україна, Донецька область, село Ялта, вул. Маяковського, 57

Телефони: +38(050)355-06-71

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія бази відпочинку "Сонечко"