Ринки, магазини, аптеки Старої та Нової Ялти

Тим, хто їде на відпочинок до азовської Ялти, може стати в нагоді наступна інформація. У Ялті є кілька продуктових магазинів, що розкидані по всьому селищу. У магазинах на узбережжя ціни вище, тому якщо хочете трохи заощадити - вирушайте у глибину селища. Найнижчі ціни в магазинах «Рибник», «Схід» та «Кулінарія», там купують і місцеві. У «Рибнику» є гарний вибір в'яленої риби за ціною, нижчою, ніж на ринку. У Ялті є три невеликі ринки: два для відпочиваючих ближче до моря, і третій для "місцевих" у глибині селища. На "місцевому" ринку є вибір овочів, можна купити м'ясо, молочну продукцію, рибу, яйця. Ринок починає роботу 06:00 ранку, і ціни на ньому нижчі, ніж на ринках на узбережжя.

На протилежному боці від автостанції знаходиться ринок та продуктовий магазин із найнижчими цінами, на думку відпочиваючих. На ринку ви зможете купити рибу, м'ясо, овочі, фрукти, напої, різні товари для відпочинку та сувеніри. Відділень банків та банкоматів у Юріївці немає, найближчі знаходяться у селищі Ялта.

Відділення Ощадбанку знаходиться в будівлі Укрпошти, а єдиний у Ялті банкомат Приватбанку знаходиться у будівлі Ялтинської селищної ради. Також є перукарня, лікарня, аптеки. Найбільший вибір медикаментів в аптеці "Ілліч-Фарм".

Також у Ялті є лікарня та аптеки. Найбільший вибір медикаментів в аптеці "Ілліч-Фарм". Якщо під час відпочинку вам знадобиться медична допомога – ви можете звернутися за телефонами: +380-6297-9-02-72 (поліклініка в Ялті); +380-629-9-03-03 (швидка допомога у Ялті). Центральна районна лікарня знаходиться у селищі Мангуш.