База відпочинку «Приморська», село Стара Ялта

База відпочинку Приморська у Ялті

База відпочинку «Приморська» знаходиться у гарному місці – курортному селищі Ялті на узбережжі Азовського моря. Корпуси бази відпочинку розміщені в зеленій парковій зоні та закутані зеленню та квітниками. Територія бази прилягає до упорядкованого пляжу з тіньовими навісами, довжина якого понад 300 метрів.

Варіанти розміщення

У 2-х, 3-х та 4-х місних номерах з просторою заскленою верандою. У кожному номері є всі необхідні меблі, холодильник. За доплату надається телевізор. Всі вигоди (душові, туалети, умивальники) знаходяться на території бази.

Харчування

Самостійне приготування їжі на спільній кухні. Гостям видається весь необхідний посуд та кухонний інвентар. Є можливість замовити 3-разове харчування в їдальні бази відпочинку.

Сервіс, інфраструктура

Ігровий майданчик для дітей, гойдалки, майданчики для гри в баскетбол та волейбол, альтанки для відпочинку, футбольне поле, настільний теніс. Поруч із базою знаходиться ринок, магазини, кафе, аптеки.

Ціни 2024 бази відпочинку "Приморська"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Вартість проживання від 80 грн./добу за особу.

Для отримання детальної інформації про номери та бронювання звертайтесь за телефонами бази відпочинку "Приморська".

Адреса та телефони бази відпочинку "Приморська"

Адреса: Україна, Донецька область, село Ялта

Телефони: +38(0629)53-53-72; +38(066)188-32-16

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія бази відпочинку "Приморська"