Приватний пансіонат «Морський», село Нова Ялта

Пансіонат Морський у Ялті

Приватний пансіонат «Морський» чекає на своїх гостей у красивому курортному селищі Ялта на узбережжі Азовського моря. Відстань до пляжу – 150 метрів. Затишні чисті номери та привітний прийом створять усі умови для того, щоб Ваш відпочинок вдався!

Варіанти розміщення

Пансіонат «Морський» в Азовській Ялті пропонує до розміщення десять номерів класу «Стандарт», «Люкс» та «Напівлюкс». Ви гарантовано залишитеся задоволені можливістю вибору відповідного Вам номера під будь-який смак та фінансові можливості. Всі номери розраховані на розміщення 3-х осіб, а також є можливість надання додаткового 4-го місця.

Номер «Люкс»

Однокімнатний (3 номери), номер: душ, туалет, гаряча та холодна вода цілодобово, кондиціонер, холодильник, телевізор з супутниковими каналами, одна двоспальне ліжко, одне односпальне ліжко, шафа для одягу, тумбочка, стіл, стільці.

Номер «Напівлюкс»

2 номери, в номері: двоспальне ліжко, односпальне ліжко, телевізор із супутниковими каналами, холодильник, шафа для одягу, тумбочка, стіл, стільці. Санвузол загальний знаходиться в окремому блоці.

Номер «Стандарт»

5 номерів, в номері двоспальне ліжко, односпальне ліжко, шафа для одягу, тумбочка, стіл, стільці. Санвузол загальний знаходиться в окремому блоці.

Харчування

На території є можливість готувати самостійно на обладнаній кухні, є можливість замовити комплексні обіди від 70 грн.

Сервіс, інфраструктура

Безкоштовна автостоянка, альтанка для відпочинку, мангали, дитячий майданчик.

Ціни 2024: відпочинок у приватному пансіонаті "Морський"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

← →
Останнє оновлення ціни: 11 серпня 2021 р.
Категорія номера Ціна
Стандарт 200 грн/номер
Напівлюкс 250 грн/номер
Люкс 350 грн/номер

Адреса та телефони приватного пансіонату "Морський"

Адреса: Україна, Донецька область, село Ялта, вул. Гурова, 10

Телефон: +38(067)621-87-65

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото пансіонату "Морський"