Пансіонат «Меотида», село Нова Ялта

Пансіонат Меотида у Ялті

Пансіонат «Меотида» знаходиться на узбережжі Азовського моря в курортному селищі Ялта, і є сучасним і комфортабельним комплексом. Територія Пансіонату закрита від сторонніх та захищена парканом. Є зручний паркінг.

Варіанти розміщення

Пансіонат «Меотида» в Новій Ялті пропонує гостям для відпочинку затишні номери класу «Стандарт», «Напівлюкс з терасою» та «Люкс».

Номери «Стандарт»

Ліжко двоспальне та розкладний диван для дитини, шафа для одягу, телевізор, кондиціонер, повний санвузол, подача холодної та гарячої води проводиться цілодобово, постільна білизна, рушники, предмети гігієни.

Номери «Напівлюкс з терасою»

Номер має терасу з видом на море. На терасі є пластикові меблі. У номері ліжко двоспальне та двоспальний розкладний диван для дитини, шафа для одягу, журнальний столик, телевізор, кондиціонер, повний санвузол, подача холодної та гарячої води проводиться цілодобово, постільна білизна, рушники, предмети гігієни.

Номери «Люкс»

Мають вікно на всю стіну з шикарним видом на море, міні-бар, кондиціонер, ліжко двоспальне та двоспальний розкладний диван для дитини, шафа для одягу, журнальний столик, телевізор, кондиціонер, повний санвузол, подача холодної та гарячої води проводиться цілодобово, постільна білизна, рушники, предмети гігієни.

Харчування

На пансіонаті «Меотида» є кафе з домашньою кухнею, де ви можете замовити комплексне харчування.

Сервіс, інфраструктура

Парковка для автомобілів, мангали, кафе з домашньою кухнею, закрита впорядкована територія.

Ціни 2024: відпочинок у пансіонаті "Меотида"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

  • Номер класу Стандарт: від 300 грн. до 350 грн./добу;
  • Номер класу «Напівлюкс з терасою»: 550 грн./добу;
  • Номер класу «Люкс»: 600 грн./добу.

Адреса та телефони пансіонату "Меотида"

Адреса: Україна, Донецька область, село Ялта, вул. Курортна

Телефон: +38(097)292-74-60

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото пансіонату "Меотида"