База відпочинку «Лагуна», село Стара Ялта

База відпочинку Лагуна у Ялті

База відпочинку «Лагуна» знаходиться в Старій Ялті за 50 метрів від берега Азовського моря, і є дачним селищем. Територія бази велика, засаджена зеленню, площі займає 3 гектари. Однією з незаперечних переваг бази є те, що будиночки розташовані на великій відстані один від одного.

Варіанти розміщення

До послуг гостей окремі дерев'яні та шлакоблочні будиночки. Будинки із шлакоблоку розділені на кімнати з можливістю поселення від 2-х до 4-х осіб. Дерев'яні «Фінські будиночки» розраховані на розміщення від 4 до 5 осіб. У будиночках є мінімально необхідні меблі та холодильники. Відпочиваючим видається посуд та постільна білизна. У 3-х кімнатних будиночках є водопровід. Загальна душова, умивальники та туалети знаходяться на території, крім того на території бази є кілька колонок із водою. Біля кожного будиночка є стоянка для автомобіля.

Харчування

Самостійне приготування їжі в окремих спільних кухнях (1 кухня на 2-3 будиночки).

Сервіс, інфраструктура

Безкоштовна автостоянка, великий дитячий майданчик, душові з підігрівом, місця для приготування шашлику, мангали, дрова. На відстані 100 метрів від бази відпочинку знаходиться ринок.

Ціни 2024 бази відпочинку "Лагуна"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Вартість проживання становить від 80 грн./добу з особи.

Адреса та телефони бази відпочинку "Лагуна"

Адреса: Україна, Донецька область, село Ялта, вул. Приморська

Телефони: +38(067)620-28-54; +38(050)598-17-14

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото бази відпочинку "Лагуна"