Пансіонат «Перлина», село Нова Ялта

Пансіонат Перлина у Ялті

Пансіонат «Перлина» (колишній Вторчермет) знаходиться у Новій Ялті на узбережжі теплого Азовського моря. Затишна упорядкована територія пансіонату, що примикає до пляжу. велика та простора, тут створюється відчуття легкості та комфорту. У дворі є альтанки, мангали, місця для відпочинку, автостоянка. На пляжі є навіси від сонця.

Варіанти розміщення

Номерний фонд «Перлини» включає понад двадцять номерів. Номери категорії "Люкс" знаходяться на першому поверсі 2-х, 3-х, 4-х місні. У кожному номері є двоспальне ліжко, розкладний диван, холодильник, набір всього необхідного посуду, ванна кімната, електрочайник, телевізор, кондиціонер. Стандартні номери 3-х, 4-х місні, знаходяться на першому поверсі. У номері меблі, холодильник, посуд. Номери категорії економ 2-місні, знаходяться на другому поверсі. Зручності на поверсі.

Харчування

На території пансіонату є кухня загального користування для приготування їжі. Є також кафе з домашньою кухнею, де Ви можете замовляти комплексне 3-х разове харчування.

Сервіс, інфраструктура

Безкоштовне автопаркування, доступ до інтернет WI-FI. Поруч із пансіонатом знаходиться ринок, кафе, та безліч курортних розваг.

Ціни 2024: відпочинок у пансіонаті "Перлина"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

  • Номери категорії «Люкс»: від 300 грн. до 400 грн./добу за номер;
  • Номери категорії «Економ»: від 60 грн. до 70 грн./добу за особу;
  • Номери «Стандартні»: від 40 грн. до 50 грн./добу за особу.

Адреса та телефони пансіонату "Перлина"

Адреса: Україна, Донецька область, село Ялта, вул. Нахімова, 20

Телефони: +38(097)929-41-31

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото пансіонату "Перлина"