База відпочинку «Оленка», село Стара Ялта

База відпочинку Оленка у Ялті

База відпочинку «Оленка» розташована неподалік центрального пляжу Ялти. Пляж щодня прибирається та обладнаний кабінками для перевдягання та тіньовими навісами. Затишна та Доглянута територія бази вміщує три спальних корпуси, які потопають у зелені дерев. На території бази є автостоянка для гостей, кухня, мангал, місце для приготування шашликів.

Варіанти розміщення

Гостям пропонуються 3-х та 4-х місні номери (площею 15 кв.м.) з телевізорами, холодильниками, шафою для одягу, шафою для посуду. У номерах є ліжка з дерев'яними ламелями. Кожен номер має свій індивідуальний вихід на терасу, свій комплект пластикових меблів для відпочинку на свіжому повітрі, а також набір посуду. На території бази знаходиться санблок, в якому знаходиться спільна кухня з газовими плитами та мийками, туалети, умивальники. Є літній та гарячий душ.

Харчування

Можливість готувати самостійно на спеціально обладнаній кухні. Є весь необхідний посуд та кухонний інвентар. За 70 метрів від бази відпочинку «Оленка» є їдальня, у якій ви можете замовляти комплексне харчування.

Сервіс, інфраструктура

Автопаркування, мангал. Неподалік бази знаходиться ринок, кафе, магазини, дискотеки та луна-парк.

Ціни 2024 бази відпочинку "Оленка"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Вартість проживання складає: 3-місний номер - від 200 грн. на добу.

Адреса та телефони бази відпочинку "Оленка"

Адреса: Україна, Донецька область, село Ялта, вул. Приморська, 93

Телефони: +38(099)071-12-44 WatsApp и Viber; +7(949)453-39-12 Телеграмм.

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія бази відпочинку "Оленка"

Фото: номери бази відпочинку "Оленка"