Ринки, магазини, аптеки в Урзуфі

Інфраструктура в Урзуфі дуже добре розвинена. У селищі є своя автостанція, ринок, безліч продуктових магазинів, аптеки, луна-парк, кілька кафе, найпопулярніші яких "Арго", "Едем", "Chelsea", "У Бориса", "Аврора". Є дискотеки та кінотеатр, що знаходиться на території пансіонату «Урзуф».

Також є лікарня та аптеки. Якщо під час відпочинку вам знадобиться медична допомога – ви можете звернутися за телефонами: +38-06297-67-1-17 (швидка допомога в Урзуфі). Центральна районна лікарня знаходиться у селищі Мангуш.

В Урзуфі є одне відділення Ощадбанку, яке знаходиться на вул. 64. Якщо вам потрібен банкомат, тоді пройдіть на вулицю Леніна 8-А, де є банкомат від "Ощадбанку". Один банкомат від "Приватбанку" є у селищі Ялта (12 км).

Місяць-парк з безліччю найрізноманітніших атракціонів, знаходиться у самому центрі селища. Його розваги припадуть до душі як найменшим гостям, так і дорослим. З колеса огляду відкривається чудовий краєвид на Азовське море, а зроблені з висоти фотографії ще довго радуватимуть вас, нагадуючи про чудовий відпочинок.

Нижче розташована карта Урзуфа, на якій відмічені лікарня, аптеки, ринки, магазини та додаткові об'єкти для орієнтування.