Пансіонат «Прибій», сел. Урзуф

Пансіонат Прибій в Урзуфі

Пансіонат «Прибій» знаходиться в екологічно чистій заміській місцевості, в селищі Урзуф, на самому узбережжі Азовського моря, за 20 метрів від води. На території пансіонату відпочиваючі можуть скористатися послугами автопаркування, посмажити м'ясо на мангалі, пограти з дітьми на дитячому майданчику або посидіти на літній терасі кафе з видом на море. Морозиво, воду та інші продукти харчування можна придбати у магазині, який також розміщено спеціально для Вас на території пансіонату.

Варіанти розміщення

Гостям пропонуються умови проживання з різним рівнем комфорту: Гостьові дерев'яні будиночки, номери «Економ», «Економ+», «Стандарт» та «Люкс».

Люкс двокімнатний 4-місний

В основному корпусі 7 номерів Люкс, що складаються з двох кімнат, кухні, лоджії та повноцінного санвузла з гарячою водою. Розміщення: 1-4 чол. У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, кухонний гарнітур, санвузол (туалет, умивальник, душова кабіна), кондиціонер, супутникове ТБ, холодильник, електроплита, Wi-Fi інтернет.

Люкс однокімнатний 4-місний

В основному корпусі 2 номери Люкс, що складаються з однієї кімнати, кухні, лоджії та повноцінного санвузла з гарячою водою. Розміщення: 1-4 чол. У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, кухонний гарнітур, санвузол (туалет, умивальник, душова кабіна), кондиціонер, супутникове ТБ, холодильник, електроплита, Wi-Fi інтернет.

Номер «Стандарт»

В основному корпусі 8 номерів стандарт, що складаються з однієї кімнати, лоджії та санвузла з холодною водою. Розміщення: 1-3 чол. У номері: ліжка (3 одинарні або 1 двоспальні), санвузол (туалет, умивальник), кондиціонер, супутникове ТБ, холодильник, Wi-Fi інтернет.

Номер «Економ», «Економ+»

В основному корпусі 26 номерів «Економ» та 6 номерів «Економ+», що складаються з однієї кімнати, лоджії та санвузла з холодною водою. Розміщення: 1-3 чол. У номері: ліжка (3 одинарні), санвузол (туалет, умивальник), холодильник, супутникове ТБ (Економ +), Wi-Fi інтернет (Економ +).

Літні будиночки

На території пансіонату поблизу моря розташовані 11 літніх дерев'яних будиночків (котеджі без зручностей). Наявність холодильника. Душ, санвузол на території. Розміщення: 1-4 чол.

Ціни 2024: відпочинок у пансіонаті "Прибій"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Останнє оновлення ціни: 30 серпня 2021 р.

  • Економ 3-місний – 400 грн;
  • Стандарт 2-місний – 500 грн;
  • Стандарт 3-місний – 700 грн;
  • Люкс 4-місний – 1500 грн.

Розрахунковий час: заїзд о 14:00, виїзд о 12:00.

Мінімальний період проживання – не менше 3-х ночей.

Діти віком до 3-х років проживають безкоштовно.

Адреса та телефони пансіонату "Прибій"

Адреса: Україна, Донецька область, сел. Урзуф, вул. Прибережна, 17

Телефони: +38(050)051-00-00

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото пансіонату "Прибій"