Гостьовий будинок «Калімера», сел. Урзуф

Гостьовий будинок Калімера в Урзуфі

Запрошуємо вас відпочити в чистих, затишних та тихих одно-, 2-х, 3-х, 4-х місних номерах, які знаходяться у просторому, вкритому в тіні дерев та винограду дворі. Для самих маленьких наших відпочиваючих, у нас є гарний дитячий майданчик.

Варіанти розміщення

До ваших послуг 15 номерів економ класу. У кожному номері є зручні ліжка, тумбочки, вентилятор, дзеркало. Біля номерів, на терасах у тіні, є стіл та стільці.

Харчування

Є дві просторі світлі кухні з усім необхідним для приготування їжі. Також у селі є багато місць, де можна смачно та недорого поїсти.

Сервіс, інфраструктура

У вашому розпорядженні літній і гарячий душ, туалети, телевізор, мангал і безкоштовний доступ до мережі Інтернет WI-FI. Плюсом відпочинку у нас є те, що попри близькість і до моря і до ринку, ми розташовані далеко від галасливих кафе і ви зможете спокійно відпочити після активного відпочинку. За попередньою домовленістю зустрінемо вас автомобілем у Урзуфі (безкоштовно). Для ваших авто є 4 місця для паркування в тіні і 5 місць на сонці.

Ціни 2024: відпочинок у гостьовому будинку "Калімера"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Останнє оновлення ціни: 5 серпня 2021 р.

  • До 30 червня: від 100 грн/добу з особи;
  • З 1 червня: від 150 грн/добу з особи.

Адреса та телефони гостьового будинку "Калімера"

Адреса: Україна, Донецька область, сел. Урзуф, вул. Малиновського, 7

Телефони: +38(095)141-61-88; +38(098)403-21-16; +38(093)320-41-70

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото гостьового будинку "Калімера"