База відпочинку «Мрія», Приморськ

База відпочинку Мрія у Приморську

База відпочинку «Мрія» - це оздоровчий заклад, розташований у місті Приморську Запорізької області. База відпочинку знаходиться в зоні цілющого грязьового бальнеокліматичного курорту на березі Азовського моря. Територія бази відпочинку «Мрія» впорядкована і потопає в ароматі троянд, хвойних і листяних дерев, що ростуть тут. Просторий пляж бази відпочинку обладнаний тіньовими навісами.

Варіанти розміщення

Гостям бази відпочинку пропонуються для проживання 2-х, 3-х та 4-х місні комфортні номери у двох спальних корпусах. У кожному номері є повний комплект меблів, телевізор, холодильник. Є номери з санвузлами та душовими, а номери з вигодами на поверсі.

Лікування: лікувально-оздоровчий центр бази відпочинку «Мрія» проводить комплексне лікування різноманітних захворювань дітей та дорослих за додаткову плату. Прийом проводять висококваліфіковані лікарі: терапевт, стоматолог, мануальний рефлексотерапевт, масажист. Лікування поєднується з ароматерапією та емоційно-стресовим розслабленням – все це в комплексі покращує Ваш душевний стан.

Харчування

Відпочиваючим на базі відпочинку в Приморську пропонується 3-разове харчування їдальні.

Сервіс, інфраструктура

Дитячі майданчики, бібліотека, дискотека, бар на березі моря, караоке, кінотеатр, більярд, комп'ютерний зал, спортивний майданчик. У медичному центрі бази відпочинку "Мрія" працюють стоматолог, терапевт, інгаляційний кабінет.

Ціни 2023 бази відпочинку "Мрія"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Вартість проживання вказана з урахуванням 3-х разового харчування, та становить від 211 грн./добу до 156 грн./суки з особи.

Отримати детальну інформацію про умови проживання та дати заїздів Ви можете за телефонами турбази, що вказані нижче.

Адреса та телефони бази відпочинку "Мрія"

Адреса: Україна, Запорізька область, Приморськ, вул. Курортна, 65

Телефони: +38(061)377-27-13; +38(067)613-56-38

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото бази відпочинку "Мрія"

Відео