Дитячий табір «Ювілейний», Приморськ

Дитячий табір Ювілейний у Приморську

Дитячий оздоровчий табір «Ювілейний» знаходиться на Азовському узбережжі у м. Приморську на першій береговій лінії та займає площу 8 гектарів. У таборі 6 спальних корпусів (три двоповерхові та три одноповерхові) зручності розташовані на поверхах. Кожен корпус має веранду для проведення часу, столи для гри в теніс, набори настільних ігор, спортивні. приладдя, телевізор, караоке та безкоштовний Wi-Fi без пароля.

Біля корпусу для дітей молодшого віку є дитячий майданчик із атракціонами. Душові, пральня та кімнати гігієни розташовані в окремій будівлі. На березі працює дитяче кафе.

Варіанти розміщення

Табір розрахований на одночасне проживання 350 дітей із розміщенням по 4-6 осіб у кімнаті. Формування загонів проводиться у віці. Кожен загін розміщується на окремому поверсі, який має 2 виходи. У кімнатах у кожної дитини є індивідуальна тумбочка та місце для речей у шафі. Кольорова постільна білизна із заміною кожні 5 днів. Для прання особистих речей на території є пральня.

Харчування

Великий обладнаний столовий табір розрахований на 350 місць і здатний організувати харчування дітей в одну зміну. Харчування 6-разове (сніданок, фруктовий або солодкий «перекус», обід, полуденок вечеря, друга вечеря: здобна випічка з кефіром або соком). Старші загони харчуються системою «шведська лінія». Всі страви готуються із найсвіжіших продуктів, а раціон ретельно підібраний дієтологами відповідно до потреб організму дитини.

Сервіс, інфраструктура

Танцювальний майданчик, зелений театр, кінотеатр зі сценою для проведення виступів конкурсів, бібліотека, кімнати для гуртків та секцій, спортивні майданчики. Для надання медичної допомоги працює медпункт.

Пляж: власний пляж табору впорядкований та оснащений навісами від сонця для кожного загону, шезлонгами та лавами. Акваторія поділена на окремі сектори купання кожного загону. Купання по 10 осіб проходить під суворим наглядом матросів-рятувальників, медичних працівників та вожатих загону.

Дозвілля: для незабутнього відпочинку хлопців табору розроблено соціально-педагогічна програма, завдання якої зробити кожен день цікавим для кожної дитини. Програма включає конкурси, ігри, тренінги, інтелектуальні змагання, фестивалі та концерти, гуртки, рольові ігри та свята.

Спорт: у таборі велика увага приділяється фізичному вихованню та спорту. На території є два футбольні поля, баскетбольний та волейбольний майданчики, скеледром, смуга перешкод, басейн для навчання плаванню а також снаряди для силової підготовки. У таборі є намети та туристичне спорядження для турпоходів маршрутами «Заповідне Приазов'я» та нічних походів з багаттям та рабилкою.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Ювілейний"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік.

Вартість одного дня перебування дитини в таборі — договірна.

Працюють 4 зміни, також можлива організація відпочинку незалежно від змін.

Розглянемо пропозиції відпочинку дітей у вересні (діти, діти з батьками), а також проведення тематичних, туристичних та оздоровчих зборів на території табору.

Можлива тривалість змін: 21, 18, 14, 10 днів.

Адреса та телефони дитячого табору "Ювілейний"

Адреса: Україна, Запорізька область, Приморськ, вул. Курортна, 15

Телефони: +38(0619)43-08-32; +38(067)613-30-74; +38(06137)7-42-86

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Ювілейний"