Дитячий табір «Салют», Приморськ

Дитячий табір Салют у Приморську

Дитячий табір «Салют» (ПП ДЗОО) розташований на узбережжі Азовського моря, за межами Приморська, в екологічно чистій місцевості на береговій лінії. Прохід до моря 70 метрів без лиману та мостів, через територію табору. Власний піщаний пляж обладнаний навісами від сонця, кабінками для перевдягання, і може прийняти одночасно всіх дітей, що відпочивають. На пляжі є медпункт і рятувальний піст. Обгороджена територія табору має густе озеленення (до 60% площі), а всі корпуси знаходяться в парковій зоні, в тіні дерев.

Варіанти розміщення

Номерний фонд складається із 108 номерів. Діти проживають у капітальних цегляних корпусах, по 4 особи у кімнаті. Кімнати укомплектовані ліжками, тумбочками для зберігання особисті речі, вбудовані шафи для одягу. Двоярусних ліжок у таборі немає. Меблі та обладнання встановлені відповідно до гігієнічних та педагогічних вимог з з урахуванням статі та віку дітей. Санвузли розташовані на поверсі і складаються з туалетів, умивальників та кімнати гігієни для дівчаток. Система гарячого та холодного водопостачання працює цілодобово. На кожному поверсі є індивідуальний евакуаційний вихід.

Харчування

У таборі організовано високоякісне 5-разове харчування дітей. Повноцінне меню доповнюється свіжою зеленню, фруктами, овочами, ягодами відповідно до норм. фізіологічної потреби дітей та поживних речовин та енергії. (Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»). Їдальня розрахована на 300 місць, що дозволяє організувати їжу в одну зміну. За висновками санітарно-епідеміологічної станції складські, виробничі та інші приміщення для зберігання продуктів харчування відповідають чинним санітарним правилам та нормам. Кожен сезон є акт приймання ДОП.

Дозвілля, інфраструктура

У таборі «Салют» є спортивні та ігрові майданчики, кінозал на 360 місць, ігрові кімнати та танцювальні класи. Два волейбольні майданчики, баскетбольний майданчик та футбольне поле, майданчик з гімнастичними снарядами та дитячий куточок. У фойє їдальні кожен спальний корпус має столи для гри в настільний теніс. Є класи для організації гуртків та розвитку дитячої творчості. Біля кожного корпусу є криті павільйони для проведення дітей на випадок поганої погоди.

Територія табору закрита від сторонніх та знаходиться під цілодобовою охороною. До послуг дітей міжміський зв'язок та Wi-Fi інтернет.

Медицина: на території установи є медпункт та ізолятор. Працює лікар-педіатр, дві медсестри та санітар. Склад медперсоналу дозволяє організувати цілодобове чергування медпрацівника та можливість надання першої медичної допомоги у будь-який час. Медичний пункт повністю укомплектований необхідним обладнанням та медикаментами. У таборі проводяться комплексні заходи щодо профілактики стоматологічних захворювань та оздоровлення ротової порожнини. Щоранку проводиться зарядка під керівництвом фізрука, а при необхідності і лікувальна фізкультура. Діти ходять на море двічі на день. У разі виникнення захворювань, які потребують госпіталізації, транспортування дітей до лікарні виконується транспортом дитячого. установи.

Коллектив: педагогічний колектив складається з педагогів шкіл та студентів старших курсів педагогічних вузів України. Наш колектив має високу кваліфікацію та багаторічний досвід роботи. До складу педколективу входять: старший вихователь, вихователі, інструктор з фізкультури, інструктор з плавання, культорганізатор, діджей, матрос-рятувальник, психолог (позаштатно).

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Салют"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

Вартість проживання однієї дитини становить 420 грн. за добу. Тривалість зміни – 21 день. Загальна вартість путівки – 8 820 грн.

Загальна місткість закладу – 288 дітей в одну зміну.

  • Графік змін.
  • 1 зміна - з 10.06 до 30.06
  • 2 зміна - з 03.07 до 23.07
  • 3 зміна - з 26.07 до 15.08

Адреса та телефони дитячого табору "Салют"

Адреса: Україна, Запорізька область, Приморськ, вул. Курортна, 17

Телефони: +38(066)968-39-82; +38(098)987-31-07; +38(06137)7-42-57

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Салют"