Дитячий табір «Меотида», Приморськ

Дитячий табір Меотида у Приморську

Дитячий табір «Меотида» знаходиться на узбережжі Азовського моря, поблизу заповідника «Обіточна коса» в курортній зоні Приморська (сел. Набережний). Табір розташований на першій лінії і має прямий вихід до моря. Територія посаджена зеленими насадженнями, чагарниками, листяними та хвойними деревами. Загальна площа території – 5 гектарів. Безпека дітей організована цілодобовою охороною працівниками спецпідрозділів.

Варіанти розміщення

Номерний фонд представлений чотирма капітальними спальними корпусами на узбережжі. Діти проживають у кімнатах по 4-5 осіб, а всі кімнати мають вид на море. Санвузли, кімнати гігієни та нігтя розташовані на поверхах. На кожному поверсі є ігровий хол із телевізором. Душові з цілодобовою подачею гарячої води знаходяться на території окремій будівлі. За чистотою та санітарним станом корпусів стежать покоївки.

Харчування

У їдальні організовано 5-разове харчування, з різноманітним меню та великим вибором фруктів та овочів. Дітей обслуговують офіціанти, також є дитячий буфет.

Культурна програма: персонал табору дбає про те, щоб відпочинок у «Меотиді» запам'ятався як весела святкова подія. Тут проходять свята відкриття та закриття змін, дні іменинника, дні Нептуна, концерти, дискотеки, театральні шоу, спортивні змагання, плавання та навчання плаванням, розвиваючі ігри, гуртки та секції.

Пляж: власний, піщаний, закритий від вітрів «Обличчя косою», тому температура води в цьому районі вище, а море спокійне. На пляжі є навіси від сонця, кабінки для перевдягання, душові з прісною водою, туалети. Поруч із пляжем баскетбольний майданчик, футбольне поле та волейбольний майданчик.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Меотида"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік.

Адреса та телефони дитячого табору "Меотида"

Адреса: Україна, Запорізька область, Приморськ, вул. Сонячна, 20

Телефони: +38(061)226-00-36; +38(061)226-00-35

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія дитячого табору "Меотида"

Фото: розвага та дозвілля в таборі "Меотида"