Дитячий табір ім. Гагаріна, Приморськ

Дитячий табір ім. Гагаріна у Приморську

Дитячий табір імені Ю.О. Гагаріна знаходиться в курортному містечку Приморську на узбережжі Азовського моря. Табір дуже зручно розташований завдяки тому, що має прямий вихід до моря. Більшість оздоровчих закладів Приморська виходять на лиман, і вихід до моря можливий лише через пішохідний міст через лиман. Територія велика, простора, рясно засаджена зеленню, квітами та декоративними чагарниками. Уздовж тінистих алей розташовані лави для відпочинку. На території розташовані спортивні майданчики, танцювальний та концертний майданчик, кінозал, бібліотека. Є доступ до мережі інтернет WI-FI.

Спеціалізація: Дитячий оздоровчий табір ім. Гагаріна це багатопрофільний заклад, який приймає дітей з різними захопленнями: спорт, творчість, історія, музика, танці та інші. Табір орієнтований на дітей віком від 7 до 15 років і приймає дитячі групи з усієї країни. Професійні молоді педагоги та культурні працівники наповнять дозвілля ваших дітей розважальними заходами: різноманітними конкурсами, святами, театральними виставами, переглядами фільмів, творчими гуртками за інтересами, дискотеками, пляжним відпочинком та спортивними змаганнями.

Варіанти розміщення

Номерний фонд складається з 2-х та 3-х поверхових капітальних корпусів. Номери обладнані новими сучасними меблями, ліжками з ортопедичними матрацами, шафами та вішалками для одягу, письмовий столик. Прибирання номерів та зміна постільної білизни проводиться регулярно.

Харчування

Система п'ятиразового харчування, розроблена професійними дієтологами спільно з кухарями табору. Усі страви ретельно збалансовані та мають правильний набір всіх необхідних дітям корисних елементів та калорій. У раціоні присутні свіжі фрукти та овочі, м'ясо та риба, численні гарніри, молочні продукти, напої, а також свіжа. випічки на десерт. Якість продуктів щоденно контролюється працівниками санітарно-епідеміологічної служби.

Сервіс, інфраструктура

До послуг дітей власний обладнаний піщано-черепашковий пляж, територія якого регулярно забирається. Дно пляжу періодично проходить перевірку, а морська вода береться на проби для подальшої експертизи. Плавальна зона позначена буями і поділена на секції за віковими групами, де найменшим купальникам надається найдрібніше та пологі дно. На пляжі передбачені навіси від сонця, кабінки для перевдягання, санвузол, фонтанчики з питною водою, мийки для ніг. Купання дітей відбувається під постійним наглядом вожатих, інструкторів, матросів-рятувальників та медпрацівника.

Безпека: дитячий табір ім. Гагаріна єдиний на Азовському узбережжі, в якому провадиться Online відеотрансляція. На території табору встановлено 5 відеокамер, які дозволяють батькам у будь-який час доби спостерігати за життям дитячого табору та відпочинком своїх дітей (відеотрансляція ведеться з центральної алеї, пляжу, їдальні, та майданчика для культурно-масових заходів). За порядком на території табору цілодобово слідкує служба охорони.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір ім. Гагаріна

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

← →
Графік заїздів Вартість путівки за зміну
I заїзд з 09.06 до 26.06 6 246 грн
II заїзд з 29.06 по 16.07 6 246 грн
III заїзд з 19.07 до 05.08 6 246 грн
IV заїзд з 08.08 до 21.08 4 858 грн

Ви також можете відпочити в Приморську разом з дітьми. Вартість проживання за добу складає 132 грн. для дорослого, вартість 3-разового харчування за добу становить 216 грн.

Для дитини (до 18 років) – 120 грн. проживання та 195 грн. живлення. Ми будемо раді бачити вас і ваших дітей у нашому таборі.

Адреса та телефони дитячого табору ім. Гагаріна

Адреса: Україна, Запорізька область, Приморськ, вул. Курортна, 21

Телефони: +38(067)982-03-88; +38(099)604-08-86

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія дитячого табору ім. Гагаріна

Відео