Санаторій «Глорія», Приморськ

Санаторій Глорія у Приморську

Санаторій «Глорія» - перлина курортного Приазов'я, прикраса та гордість міста Приморська. За останні роки санаторій перетворився на елітну оздоровницю нового покоління, справжній Храм здоров'я, унікальний лікувально-реабілітаційний центр вищої категорії акредитації. У здравниці практикуються різні методи лікування, особливе місце серед яких займає голкорефлексотерапія, мануальна терапія та лазерна терапія.

Варіанти розміщення

Гостям санаторію «Глорія» пропонується розміщення у п'ятиповерховому корпусі сучасної споруди. Номери категорій «Люкс» та «Напівлюкс» обладнані зручними м'якими меблями, телевізором, холодильником, санвузлом з душем та цілодобовою подачею холодної та гарячої води. Хвойні алеї, березові гаї, квітучі клумби, якими посаджена вся територія санаторію, не тільки тішать око своєю красою, а й сприяє оновленню та відновленню організму.

Лікування: санаторій «Глорія» спеціалізується на лікуванні захворювань периферичної нервової системи (остеохондроз, радикуліт, міжреберна невралгія та ін.) та кістково-м'язової системи (травматичні пошкодження кісток та суглобів, захворювання суглобів запального та дегенеративно-дистрофічного характеру та ін.). Відмінною особливістю санаторію є наявність бальнео-лікарні, укомплектованої найсучаснішим німецьким багатофункціональним обладнанням. Крім того, до лікувальної бази санаторію входить фізіотерапевтичне та реабілітаційне відділення, кабінети пасивної та активної механотерапії, стоматологічний та косметичний кабінети, клініко-біохімічна лабораторія, кабінет функціональної та ультразвукової діагностики. Досить активно в комплексах лікування використовують нетрадиційні методи лікування, такі як голкорефлексотерапія, резонансно-мікрохвильова терапія, лазеротерапія, гірудотерапія, мануальна терапія, групова та індивідуальна психотерапія, аромотерапія. У масажних кабінетах широко застосовується класичний, європейський, сегментарно-рефлекторний, точковий вид масажу. Лікування відбувається під контролем професійних та досвідчених лікарів, а доброзичливий обслуговуючий персонал оточить Вас турботою та увагою.

Харчування

У просторій світлій їдальні санаторію організовано 3-разове харчування (сніданки, обіди та вечері). Вас порадує різноманітність меню та якість страв, які готуються тільки з свіжих та натуральних продуктів.

Сервіс, інфраструктура

До послуг гостей критий басейн, спортивний майданчик, тренажерний зал, камера схову, кінозал, бібліотека, автомобільна стоянка.

ЦІНИ на путівки 2023: відпочинок у санаторії "Глорія"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Завантажити повний прас-лист на процедури санаторію

← →
Останнє оновлення ціни: 23 серпня 2021 р.
Код послуги Найменування послуги Одиниця виміру Ціна без ПДВ, грн.
172 Перебування в одномісному номері "Люкс" для однієї особи протягом однієї доби послуга 282,00
173 Перебування у двокімнатному номері "Супер-люкс" для однієї особи протягом однієї доби послуга 420,00
201 Перебування у двомісному номері "Люкс" для однієї особи протягом однієї доби послуга 241,00
202 Перебування у двомісному номері "Напівлюкс" для однієї особи протягом однієї доби послуга 210,00
203 Перебування у двомісному номері "Стандарт" економ-категорії для однієї особи протягом однієї доби послуга 140,00
Додаткові послуги
174 Харчування протягом одного дня послуга 225,00
175 Дієтичне харчування протягом одного дня (5 стіл) послуга 225,00
176 Дієтичне харчування протягом одного дня (9 стіл) послуга 225,00
177 Дієтичне харчування протягом одного дня (10 стіл) послуга 225,00
178 Дієтичне харчування протягом одного дня (12 стіл) послуга 225,00

Адреса та телефони санаторію "Глорія"

Адреса: Україна, Запорізька область, Приморськ, вул. Курортна, 83

Телефони: +38(050)905-63-60; +38(068)537-27-60; +38(073)167-45-31

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото санаторію "Глорія"