База відпочинку «Terra Solaris», село Мелекіне

База відпочинку Terra Solaris в Мелекіне

База відпочинку "Terra Solaris" знаходиться на самому березі Азовського моря. Вона чудово підійде як для відпочинку у вихідні дні, так і для проведення літньої відпустки. Завдяки невеликій кількості номерів, на нашій базі завжди тихо та спокійно, тут можна чудово провести час із сім'єю та дітьми. Кожен номер має свій індивідуальний вихід у двір, а в усіх будиночках є великі веранди, на яких можна приємно проводити час.

Будиночки розраховані на проживання 2-3 осіб, обладнані санвузлом з холодною та гарячою водою, яка подається цілодобово. Є також холодильник, кондиціонер, електрична плита, весь необхідний посуд.

Варіанти розміщення

Будинки № 1 - № 7

Дерев'яні будиночки загальною площею 15-18 м2. Спальні місця є розкладний диван і односпальне ліжко.

Будинки № 8 - № 11

Дерев'яні будиночки загальною площею 24 м2. Всередині є повністю обладнана кухня, туалет, душ із цілодобовою подачею гарячої води, кондиціонер. У спальні велике двоспальне ліжко та додаткове місце на дивані, є шафа для одягу, туалетний столик.

Будинки № 12 - № 15

Цегляний будиночок загальною площею 30 м2. У будиночку обладнана кухня, туалет, душ із цілодобовою подачею гарячої води, кондиціонер. У спальні велике двоспальне ліжко та додаткове місце на дивані, шафа для одягу, туалетний столик, телевізор із супутниковими каналами.

Будинки № 16 - № 23

Будиночки, збудовані із шлакоблоку з дворівневими номерами загальною площею 32 м2. У 2006 році здійснено повний ремонт та встановлені сучасні меблі. На першому поверсі знаходиться обладнана кухня, туалет, душ із холодною та гарячою водою, яка подається цілодобово. На другому поверсі будиночка знаходиться спальня, в якій є велике двоспальне ліжко та додаткове місце на дивані, шафа для одягу, туалетний столик, телевізор із супутниковими каналами, кондиціонер.

Харчування

Самостійне приготування їжі на обладнаних індивідуальних кухнях.

Сервіс, інфраструктура

Автостоянка, альтанки для відпочинку, мангал, трансфер (за домовленістю), прокат шезлонгів, парасольок від сонця, чистий доглянутий пляж.

Ціни 2024 бази відпочинку "Terra Solaris"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Останнє оновлення ціни: 22 серпня 2021 р.

  • Будиночок №1-№4: від 400 грн./добу;
  • Будиночок №8-№11: від 800 грн. до 1000 грн./добу;
  • Будиночок №16-№23: від 800 грн. до 1000 грн./добу.
  • Будиночок №13-№15: від 1000 грн. до 1200 грн./добу.

У вартість будиночка входить проживання 3-х осіб, а в 13-15 будиночках – 4-х осіб.
Додаткове місце у будиночку оплачується з розрахунку 1/3 вартості.
Автостоянка безкоштовно.
Розрахункова година – 12.00.

Адреса та телефони бази відпочинку "Terra Solaris"

Адреса: Україна, Донецька область, село Мелекіне, вул. Набережна, 19

Телефони: +38(050)527-44-78; +38(067)337-63-93

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія бази відпочинку "Terra Solaris"

Фото: номери бази відпочинку "Terra Solaris"