Пансіонат «Будівельник 3», село Мелекіне

Пансіонат Будівельник в Мелекіне

Пансіонат «Будівельник 3» розташований на першій береговій лінії моря, на другому спуску селища Мелекіне. Ми створили унікальний проект «Територія щасливого дитинства», в рамках якого будемо займати та розважати ваших дітей безкоштовно. Наш девіз – «Літо без гаджетів», але з безліччю захоплюючих ігор, творчих виробів, будівель «халабуд» та переглядів фільмів із фільмоскопу.

На території є дитячий майданчик, усипаний піском. Кілька разів на тиждень команда аніматорів проводить шоу-програми для наших маленьких гостей!

Варіанти розміщення

Номерний фонд складається з 20 номерів в одноповерховій будівлі (з кондиціонерами та без), 27 номерів у триповерховому корпусі, 2-х номерів на пляжі з кондиціонерами. 2-х номерів на пляжі без кондиціонера. На кожні 9 номерів є спільна кухня з двома електропічками, мийками та посудом, по 3 санвузли, по 3 душові. Санвузли, душові та кухні - у хорошому технічному та санітарному стані. Все чисто, акуратно і своєчасно забирається дбайливими покоївками.

Номери обладнані зручними ліжками з ортопедичними матрацами, які пройшли хімчистку перед початком сезону. У кожному номері є велика шафа для одягу та кухонний блок з обіднім столом. Гості можуть виносити стіл та стільці на вулицю та приймати їжу на свіжому повітрі на прилеглій до номеру території. Для гостей, які відпочивають без дітей, у нас є відокремлені, заховані в затінку дерев затишні номери.

Також у нашому пансіонаті є бюджетні 2-х, 3-х, 4-х та 5-ти місні номери з «радянською» обстановкою.

Харчування

Самостійне приготування їжі. Організоване харчування можливе у кафе на попереднє замовлення. На пляжі є бар, де завжди можна придбати свіже розливне пиво, коктейлі, морозиво, піцу, пиріжки, снекі, чебуреки.

Сервіс, інфраструктура

Автомобільна стоянка, обладнаний дитячий майданчик з гірками, гойдалками та сходами, дитячий ігровий простір та дискотеки, мангали та зона барбекю, Інтернет WI-FI (за картками), літній та гарячий душ.

Ціни 2024: відпочинок у пансіонаті "Будівельник 3"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Останнє оновлення ціни: 22 серпня 2021 р.

  • 1 поверховий корпус, 2-місний номер: 500 грн.
  • 1-поверховий корпус, 3-місний номе: 600 грн.
  • 1 поверховий корпус, 4-місний номер: 800 грн.
  • 3-х поверховий корпус: від 500 грн. номер.
  • Номер із кондиціонером: 900 грн.
  • Номер Люкс: 1000-1200 грн.
  • Берегові будиночки 4-місні з кондиціонером: 1000 грн.
  • Берегові будиночки без кондиціонерів: 900 грн.

Також на території нашого пансіонату є номери "радянського" типу. Будь-коли цього сезону ми здаємо ліжко-місце за 100 грн/добу.

Адреса та телефони пансіонату "Будівельник 3"

Адреса: Україна, Донецька область, село Мелекіне, 2-й спуск, вул. Безуха, 41

Телефон: +38(096)038-12-12

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія пансіонату "Будівельник"

Фото: номери пансіонату "Будівельник 3"

Відео