Гостьовий будинок «Сонечко», село Мелекіне

Гостьовий будинок Сонечко в Мелекіне

Гостьовий будинок «Сонечко» чекає на своїх гостей у курортному селищі Мелекіно, 2-й спуск, за 200 метрів від моря. Будинок розташований у тихому та спокійному місці, що дуже актуально для сімейного відпочинку Для любителів розваг протягом 5 хвилин неспішним кроком можна потрапити в самий центр селища, з його інфраструктурою. У центрі знаходяться кафе, луна-парку, ресторани, продуктові магазини.

Варіанти розміщення

Гостьовий будинок «Сонечко» пропонує для відпочинку в Мелекіно 2-х, 3-х та 4-х місні номери класу «Стандарт» та «Стандарт+» які складаються з кімнати та кухні з повним комплектом всього необхідного для приготування. У кімнатах є ліжка, шафа для одягу, кондиціонери або вентилятори.

Харчування

Самостійне приготування їжі.

Сервіс, інфраструктура

На території гостьового будинку є літній та гарячий душ, туалет з промивом, (вся нова сантехніка), альтанки для відпочинку, магазин, квіткові газони, барбекю-куточок, дитяча ігровий майданчик, паркінг, доступ до мережі Інтернет WI-FI, цифрове та супутникове телебачення. Гарячий душ, вентилятор та парковка входять до додаткових послуг за окремою вартістю.

Ціни 2024: відпочинок у гостьовому будинку "Сонечко"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Вартість проживання від 100 грн./добу до 150 грн./добу.

Адреса та телефони гостьового будинку "Сонечко"

Адреса: Україна, Донецька область, село Мелекіне, 2-й спуск, вул. Безуха, 146-А

Телефони: +38(099)404-71-68; +38(068)780-35-98

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія гостьового будинку "Сонечко"

Фото: номери гостьового будинку "Сонечко"