Ринки, магазини, аптеки в Мелекіно

У Мелекіно є два основні ринки: на першому та другому узвозі відповідно.

Ринок на першому узвозі знаходиться на центральній вулиці селища, що веде до Азовського моря, поряд з пансіонатом "Наука" Донецького Національного Університету.

Ринок на другому узвозі розташований поряд із базою відпочинку «Прибій».

У розпал курортного сезону на цих ринках можна купити практично весь асортимент овочів та фруктів, а також місцеву молочну продукцію та інші продукти харчування. Любителі в'яленої риби також знайдуть, чим себе тут побалувати. найсмачніші тарань, чехонь, пеленгас та судак не залишать вас байдужими. Крім того, тут ви зможете придбати сувенірну продукцію, а також все, що потрібно для літнього відпочинку, починаючи від сонячних окулярів і закінчуючи надувним матрацом.

Якщо під час відпочинку в Мелекіно вам знадобиться аптека - вона знаходиться на першому спуску по вул. Набережна 10, поряд із пансіонатом «Чайка».

Магазини в Мелекіно розкидані по всьому селищу вздовж центральної вулиці, що йде паралельно морю. Декілька магазинів знаходяться біля Будинку Культури на першому узвозі, та поряд із пансіонатом «Крістіна». Найдешевші магазини «Бриз», «Люкс» та «Успіх» знаходяться недалеко від автостанції, а деякі в розпал туристичного сезону працюють цілодобово. Крім продуктів харчування, там можна придбати очищену воду на розлив. На другому спуску ви також знайдете кілька продуктових магазинів, які, як правило, примикають до баз відпочинку та пансіонатів.

Нижче розташована карта Мелекіно, на якій відмічені автостанція, кафе, ринки, магазини та додаткові об'єкти для орієнтування.