База відпочинку «Монтажник», село Мелекіне

База відпочинку Монтажник в Мелекіне

База відпочинку «Монтажник» знаходиться в рекреаційній зоні, в центрі селища Мелекіно, на 1 спуску. Загальна площа 2041,7 кв. До території бази примикає упорядкований пляж, обладнаний тіньовими навісами. У радіусі 50 метрів знаходяться кафе, магазини та ринок.

Варіанти розміщення

На території розташовані одне та двоповерхові літні будиночки.

«Економ» 3-місний

Однокімнатні номери на першому поверсі у 2-поверховому корпусі з окремим входом. Площа 32 м2. У номері є електропіч, кухонний гарнітур з комплектом посуду, холодильник, телевізор, кондиціонер. 3 односпальні ліжка, меблевий гарнітур, комплект постільної білизни.

«Стандарт» 2-місний

Однокімнатні номери на першому поверсі у 2-поверховому корпусі з окремим входом. Площа 18 м2. У номері: кухонний гарнітур із комплектом посуду, холодильник, телевізор, кондиціонер. 2 односпальні ліжка або одне двоспальне ліжко, меблевий гарнітур, комплект постільної білизни.

«Стандарт» 4-місний

2-х кімнатний номер на 1 та 2 поверхах двоповерхового корпусу з окремим входом. Площа 34 м2. У номері: кухонний гарнітур із комплектом посуду, холодильник, телевізор, кондиціонер. 4 односпальні ліжка, меблевий гарнітур, комплект постільної білизни.

«Стандарт Плюс» 4-місний

2-х кімнатні номери на 1 та 2 поверхах двоповерхового корпусу з окремим входом. Площа 32 м2. У номері: електропіч, кухонний гарнітур із комплектом посуду, санвузол (душова кабінка, туалет, умивальник, холодна вода), холодильник, телевізор, кондиціонер. 4 односпальні ліжка, меблевий гарнітур, комплект постільної білизни.

«Люкс» 2-х місний з терасою

Однокімнатний номер одноповерхового корпусу з окремим входом та терасою. Площа 34,7 м2. У номері індукційна плита, кухонний гарнітур із комплектом посуду, холодильник, телевізор, кондиціонер. 2 полуторні ліжка, меблевий гарнітур, комплект постільної білизни, банне приладдя. Санвузол: душова кабінка, туалет, умивальник, холодна та гаряча вода.

«Люкс» 3-х місний з терасою

Однокімнатний номер одноповерхового корпусу з окремим входом та терасою. Площа 38,2 м2. Індукційна плита, кухонний гарнітур з комплектом посуду, холодильник, телевізор, кондиціонер. 1 двоспальне та 1 полуторне ліжка, меблевий гарнітур, комплект постільної білизни, банне приладдя. Санвузол: душова кабінка, туалет, умивальник, холодна та гаряча вода.

Харчування

Можливість готувати самостійно в номерах чи на спільній кухні.

Сервіс, інфраструктура

В усіх номерах є безкоштовний Інтернет WI-FI. У дворі туалет на 10 кабінок, умивальник на 10 раковин, дві душові по дві кабінки з гарячою водою, колодязь із насосом технічної води.

На території човновий гараж, стоянка для автомобілів відпочиваючих, дитячий майданчик, зона для барбекю, мангал.

Як дістатися до бази відпочинку Монтажник:
Потягом: до станції Маріуполь, від залізничного вокзалу ходять маршрутні автобуси до автостанції «Маріуполь АС-2», далі автобусом №259 «Маріуполь – Мелекіно, 1 узвіз». Зупинка с. Мелекіно, орієнтир магазин "Чайка". Автобусом: до автостанції Маріуполь, далі аналогічно до попереднього маршруту. Відстань від м. Маріуполь – 15 км.

Ціни 2024 бази відпочинку "Монтажник"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Вартість проживання договірна.
Мінімальна ціна номера: від 300 грн. на добу.

Адреса та телефони бази відпочинку "Монтажник"

Адреса: Україна, Донецька область, село Мелекіне, 1-й спуск, вул. Набережна, 7

Телефон: +38(067)622-60-53

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: номери "ЛЮКС" бази відпочинку "Монтажник"

Фото: номери "СТАНДАРТ"

Фото: номери "СТАНДАРТ Плюс"

Фото: номери "ЭКОНОМ"

Фото: територія бази відпочинку "Монтажник"