Особливості поїздок до Кирилівки приватними автобусами з Дніпра та Запоріжжя

Приватні автобуси до Кирилівки на відпочинку

Щоліта з Дніпра та Запоріжжя виконуються автобусні рейси до Кирилівки на Азовське море. Давайте розглянемо особливості такої поїздки із приватним перевізником. Ця стаття буде також актуальна для тих, хто їде маршруткою до Кирилівки з Кам'янського (Дніпродзержинська) та Новомосковська.

Як вибрати перевізника до Кирилівки?

Безліч пропозицій щодо перевезень зустрічається як в інтернеті, так і серед зовнішньої реклами на вулицях та в транспорті. Влітку буквально кожен стовп, зупинка громадського транспорту та інші доступні місця обклеєні оголошеннями із пропозиціями поїздок на Азовське море. Зателефонувавши одним із цих телефонів, вам відповість диспетчер, який запише ваші дані і забронює вам місце в автобусі.

Оголошення про перевезення до Кирилівки

Більшість приватних перевізників до Кирилівки працює в такому режимі: забирають вас з району проживання (зазвичай рано вранці) і відвозять прямо до воріт бази відпочинку, а потім забирають назад і привозять до центру міста. Погодьтеся, що це справді зручно! Вам не потрібно з сумками їхати на автовокзал, стояти у чергах, а потім ще від автобусної станції Кирилівки самостійно добиратися до пансіонату, що спричинить додаткові витрати часу або грошей на таксі.

татус).

Скільки коштує доїхати до Кирилівки з Дніпра та Запоріжжя?

← →
Середня вартість проїзду до Кирилівки у 2021 році.
З Дніпра 300 грн.
З Кам'янське (Дніпродзержинськ) 300 грн.
З Новомосковська 300 грн.
Із Запоріжжя 190 грн.

Як бачите, ціна досить прийнятна з огляду на те, що при купівлі квитка в обидві сторони багато перевізників роблять знижку у розмірі 10%.

Дивіться також список перевізників з телефонами та цінами →  Маршрутки до Кирилівки з Дніпра, Запоріжжя, Харкова та інших міст

Яким автобусом ви поїдете?

До Кирилівки з Дніпра та Запоріжжя щодня курсують автобуси з різним рівнем комфорту та кількістю посадкових місць. Зазвичай автопарки перевізників укомплектовані:

Багато з них оснащені кондиціонерами, відкидними сидіннями, Інтернетом Wi-Fi, телевізорами та багажними відсіками для ваших сумок, що дуже зручно у далекі подорожі.

Автобус та маршрутка рейсу Дніпро-Кирилівка

При розмові з диспетчером обов'язково задайте питання, яким автобусом ви їхатимете. Часта ситуація – коли вам обіцяють Sprinter, а в результаті подають великий автобус. Таке може статися, коли в розпал сезону на квитки великий ажіотаж, і кількість охочих вихати на море дуже велика. У пік сезону загальна кількість автобусів із Запоріжжя чи Дніпра до Кирилівки сягає до 60 на день!

З якого району вирушають маршрутки до Кирилівки?

Кожен маршрут складається перевізником індивідуально напередодні ввечері перед виїздом, що обумовлено завжди різною кількістю відпочиваючих, які бажають поїхати з певного району. міста. Нижче наведено приклади найголовніших маршрутів:

Вказані маршрути не є постійними і можуть бути змінені. Точне місце та час відправлення маршрутки уточнюйте у вашого диспетчера напередодні перед відправленням.

Скільки часу займає дорога?

У середньому дорога до Кирилівки з Дніпра займає близько 4-ї години, із Запоріжжя близько 3-ї. Але є багато факторів, які впливають на час у дорозі.

По-перше, це розмір автобуса. Чим більше автобус – тим більше часу займає посадка та висадка пасажирів. По-друге, кількість точок збору, на яких водій підбиратиме пасажирів районами. І по-третє – завантаженість траси.

У розпал сезону на ділянці траси між Запоріжжям та розвилкою на Токмак бувають затори через велику кількість автомобілів, що рухаються у бік Азовського моря.

Пробка на виїзді із Запоріжжя

Дорога на цій ділянці має по одній смузі руху у кожному напрямку, і це призводить до утворення пробок. Після розвилки на Токмак частину машин повертає на Бердянськ, і дорога стає вільною. Автобуси виїжджають із міста рано-вранці о 05:00 – 06:00, щоб встигнути проїхати цю ділянку дороги без пробок і доставити вас на базу відпочинку як можна раніше.

Затор на дорозі у бік Кирилівки

На фото: дорожній затор під час виїзду із Запоріжжя. Машини рухаються дуже повільно, і люди йдуть пішки узбіччям уздовж дороги.

Чи будуть зупинки дорогою до Кирилівки?

Більшість автобусів роблять 15 хвилинну зупинку в районі села Зелений Гай, за 10 кілометрів від Василівки. Тут є 4 кафе та кілька наметів з продуктами: пиріжки та чебуреки, риба, фрукти, соки, пиво, вода, морозиво. Місце більше нагадує стихійний ринок, вся випічка зберігається цілий день на сонці вздовж дороги, нічим не прикрита. Є тут чи ні – вибір за вами.

Зупинка Зелений Гай

Кафе на зупинці Зелений Гай

У місцевих кафе можна замовити страви по меню, але їхнє приготування займає деякий час, і ви можете не встигнути перекусити за час зупинки. Також тут є туалет (платно).

Де ще можна поїсти?

Якщо вас бентежить сумнівна якість продуктів у місцевих наметах – за 50 метрів від стоянки є заправка «Укрнафта» з міні-маркетом, як у всіх сучасних мережевих заправних комплекси. Тут можна перекусити французьким хот-догом, купити прохолодні напої та випити каву з кавоварки. До речі, туалет тут теж є і він безкоштовний.

Зелений Гай - кафе на заправці

Хот-доги на заправці Укрнафта

Туристи, які їдуть цим маршрутом уже не вперше, знають це місце, і після зупинки одразу ж біжать сюди. Тому поспішіть, щоб не стояти довго в черзі за хот-догом і встигнути повернутися до відправлення вашого автобуса. По дорозі назад з Кирилівки водії також роблять зупинку в цьому місці.

Як відбувається розвезення пасажирів Кирилівкою?

При в'їзді до Кирилівки автобус спочатку заїжджає на косу Пересип і висаджує людей, які відпочивають у цій частини курорту. Дорога тут погана, місцями ґрунтова, автобус їде повільно.

Після розвезення відпочиваючих по пансіонатах коси Пересип автобус повертається до центру селища, висаджуючи людей, які відпочивають у центральній частині. І тільки після цього починає розвозити бази відпочинку Федотової коси, рухаючись у бік Степку.

Тому якщо ваша турбаза на «Федотці» – будьте готові до того, що втратите мінімум годину часу, доки автобус розвезе туристів на Пересип та до Центру Кирилівки. Якщо ж вам час дорожчий – можете попросити водія зупинити на в'їзді до Кирилівки, і звідти дістатися вашого пансіонату на таксі – так буде швидше.

Зворотний рейс на Дніпро/Запоріжжя автобус починає у другій половині дня з мікрорайону Степок. Далі збирає людей із Федотової коси, із Центру і потім із коси Пересип.

Звертаємо вашу увагу на те, що на зворотному шляху з Кирилівки до Дніпра та Запоріжжя перевізник повертається через центральні точки висадки і НЕ розвозить вас районами.