Готель «Тропіканка», Кирилівка

Готель Тропіканка в Кирилівці

Пляжний готель "Тропіканка" ("Tropicanka Resort Hotel") знаходиться в центральній частині Федотової коси на першій береговій лінії. Це сучасний готельний комплекс, території якого розташовано кафе, лаунж-бар, продовольчий магазин, аптека та власний пляж. З протилежного боку від моря, через дорогу, розташований джерело цілющих грязей - Утлюцький лиман, а також школа віндсерфінгу та кайтсерфінгу «Тортуга».

Наш піщаний пляж вважається одним з найкращих у всій Кирилівці, завдяки своїм розмірам та інфраструктурі. У користуванні наших гостей великий тіньовий навіс, гойдалка, а також лежаки з парасольками в гавайському стилі. На пляжі ви можете відвідати лаунж-бар Bikini, випити каву або прохолодний коктейль. Для любителів проводити пляжний відпочинок активно – є волейбольна. майданчик. Ми подбали і про дитячу інфраструктуру, на території «Tropicanka Resort Hotel» розташований ігровий майданчик, дитячий куточок «Panda kids Club» та батут.

Варіанти розміщення

Різноманітність номерів бази відпочинку дозволяють підібрати потрібний варіант на будь-яку компанію та бюджет — від апартаментів «Преміум класу» до номерів «Економ».

Номери «Apartment» 6-місні трикімнатні в котеджі «Sea Breeze» №5

Номери «Apartment» №1 та №6 з панорамним видом на море, вхід із пляжу готелю. Загальна площа кожного номера 68 м2. У кожному номері: дві спальні, вітальня з кухонною зоною, санвузол з цілодобовою прісною та гарячою водою, сейф, система теплої підлоги, протимоскітні сітки, сушарка для білизни, меблі для тераси.

У вітальні встановлений двоспальний диван, телевізор LCD та кондиціонер. Кожна спальня оснащена двоспальним ліжком, гардеробною шафою, телевізором LCD та кондиціонером. Кухонна зона обладнана мультиваркою, двокамерним холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом.

Номери «Suite» 4-місні двокімнатні в котеджі «Sea Breeze» №5

Номери «Suite» № 3, 4, 13, 18 з панорамним видом на море. Загальна площа кожного номера: 54-65 м2. Вхід у номери першого поверху №3 та №4 з пляжу готелю, у номери другого поверху №13 та №18 – вхід із центрального входу котеджу. Усі номери мають спальня, вітальня з кухонною зоною, санвузол з цілодобовою прісною та гарячою водою, сейф, протимоскітні сітки, сушарка для білизни, меблі для тераси. Підлога з підігрівом.

У вітальні встановлений двоспальний диван, телевізор LCD та кондиціонер. Спальня укомплектована двоспальним ліжком, гардеробною шафою, телевізором LCD та кондиціонером. Кухонна зона обладнана мультиваркою, двокамерним холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом.

Номери «Suite» 4-місні двокімнатні в котеджі «Sea Breeze» №5

Номери «Suite» №7 та №12 з видом на двір, вхід з центрального входу котеджу. Загальна площа кожного номера 60 м2. У кожному номері: спальня, вітальня з кухонною зоною та санвузол з цілодобовою прісною та гарячою водою, сейф, протимоскітні сітки, сушарки для білизни, меблі для тераси. Підлога з підігрівом.

У вітальні встановлений двоспальний диван, телевізор LCD та кондиціонер. Спальня укомплектована двоспальним ліжком, гардеробною шафою, телевізором LCD та кондиціонером. Кухонна зона обладнана мультиваркою, двокамерним холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом.

Номери «Studio» 4-місні однокімнатні в котеджі «Sea Breeze» №5

Номери "Studio" №№, 2, 5, 14, 17 з панорамним видом на море. Загальна площа кожного номера: 42-56 м2. Вхід у номери першого поверху №2 та №5 з пляжу готелю, у номери другого поверху №14 та №17 – вхід із центрального входу котеджу. У кожному номері: спальня, санвузол з цілодобовою прісною та гарячою водою, сейф, протимоскітні сітки, сушарки для білизни, меблі для тераси. Підлога з підігрівом.

Спальня укомплектована двоспальним ліжком, двоспальним диваном, гардеробною шафою, телевізором LCD та кондиціонером. Кухонна зона обладнана мультиваркою, двокамерним холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом.

Номери «Studio» 4-місні однокімнатні в котеджі «Sea Breeze» №5

Номери «Studio» №№8, 11, 19, 24 з видом на подвір'я готелю. Загальна площа кожного номера 36-50 м2. Номери №8 та №11 знаходяться на 1-му поверсі, номери №19 та №24 – на 2-му поверсі (вхід з центрального входу котеджу). В усіх номерах: спальня, санвузол з цілодобовою прісною та гарячою водою, сейф, протимоскітні сітки, сушарки для білизни, меблі для тераси. Підлога з підігрівом.

Спальня укомплектована двоспальним ліжком, двоспальним диваном, гардеробною шафою, телевізором LCD та кондиціонером. Кухонна зона обладнана мультиваркою, двокамерним холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом.

Номери «Studio» 2-місні однокімнатні в котеджі «Sea Breeze» №5

Номери «Studio» №№9, 10, 20-23 з видом на подвір'я готелю. Загальна площа кожного номера: 21-32 м2. Номери №9 та №10 знаходяться на 1-му поверсі, номери №№20-23 – на 2-му поверсі (вхід з центрального входу котеджу). В усіх номерах: спальня, санвузол з цілодобовою прісною та гарячою водою, сейф, протимоскітні сітки, сушарки для білизни, меблі для тераси. Підлога з підігрівом.

Спальня укомплектована двоспальним ліжком, двоспальним диваном, гардеробною шафою, телевізором LCD та кондиціонером. Кухонна зона обладнана мультиваркою, двокамерним холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом.

Номер «Apartment» 7-місний трикімнатний у котеджі «Della Luna» №4

Номер «Apartment» №5 на березі, з видом на море та літньою терасою (1 поверх, вхід з пляжу готелю). Номер складається з вітальні-студії, двох спалень та повного санвузла. Вітальня укомплектована розкладним диваном, плазмовим телевізором із супутниковим ТБ та кондиціонером. Кухня обладнана великим двокамерним холодильником, мийкою, мікрохвильовою піччю, мультиваркою, електричним чайником та набором посуду. Спальні укомплектовані шафами-купе, телевізорами, кондиціонерами, комодами із дзеркалами. В одній спальні велике двоспальне ліжко, в другій одне двоспальне та одне односпальне. Площа номера складає: 61 м2. Також у номері передбачено підігрів підлоги.

Номер «Suite» 4-місний двокімнатний у котеджі «Della Luna» №4

Номер «Suite» №1 з видом на море літньою терасою (1 поверх, вхід з території готелю). Номер складається з вітальні-студії, спальні та повного санвузла. Вітальня обладнана розкладним диваном, плазмовим ТБ із супутниковими каналами та кондиціонером. Кухня укомплектована великим двокамерним холодильником, мийкою, мікрохвильовою піччю, мультиваркою, електричним чайником та набором кухонного інвентарю. Площа номера складає: 29 м2.

Номер «Suite» 4-місний двокімнатний у котеджі «Della Luna» №4

Номер «Suite» №4 на березі, з видом на море та літньою терасою (1 поверх, вхід з пляжу готелю). Номер складається з вітальні-студії, спальні та повного санвузла з цілодобовою подачею прісної гарячої води. Вітальня-студія обладнана розкладним диваном, плазмовим ТБ із супутниковими каналами та кондиціонером. На кухні двокамерний холодильник, мийка, мікрохвильова піч, мультиварка, електричний чайник та набір посуду. У спальні встановлене двоспальне ліжко, шафа-купе, кондиціонер, телевізор, тумбочки, комод. Загальна площа: 36 м2. Також у номері передбачено підігрів підлоги.

Номер «Suite» 4-місний двокімнатний у котеджі «Della Luna» №4

Номер «Suite» №7 на березі, з видом на море та літньою терасою (1 поверх, вхід з пляжу готелю). Номер складається з вітальні-студії, спальні та повного санвузла з цілодобовою подачею прісної гарячої води. У цьому номері є сауна з басейном. У вітальні-студії встановлений розкладний диван, плазмовий телевізор із супутниковим ТБ, кухня з двокамерним холодильником, мультиваркою, мікрохвильовою піччю, електрочайником, набором посуду. У спальні: двоспальне ліжко, тумбочки, шафа-купе, комод, плазмовий телевізор, кондиціонер. Площа номеру: 68 м2. Також у номері передбачено підігрів підлоги.

Номери «Studio» 2-х, 3-х, 4-х місні однокімнатні в котеджі «Della Luna» №4

Номери «Studio» №№2, 3, 6, 8-11 з бічним або прямим видом на море та літніми терасами (1-й та 2-й поверх, вхід з пляжу або з території готелю). У номері двоспальне ліжко, шафа, кондиціонер, плазмовий телевізор із супутниковими каналами, двокамерний холодильник. Крім того є мультиварка, мікрохвильова піч, електричний чайник, кухонний інвентар. Санвузол з душем, умивальником та унітазом, гаряча прісна вода цілодобово. Номери мають площу: 17-32 м2. Також у номерах №3 та №6 передбачено підігрів підлоги.

«Bungalow» 6-ти місний двокімнатний з кухнею, №1 та №2

У кожному котеджі: Дві окремі спальні, обладнана кухня, тераса з комплектом меблів та санвузол з душем та туалетом. У кожній спальні є розкладний диван, односпальне ліжко, тумбочка, шафа, кондиціонер, РК телевізор. Кухня укомплектована великим холодильником, варильною поверхнею, мікрохвильовою піччю, електрочайником, кухонним інвентарем. Загальна площа номера: 65 м2. Біля зрубу є місце для стоянки двох машин.

Номери «Mini Suite» 4-місні двокімнатні будиночки №11 та №21

Номери складаються з: двох окремих (№11) або двох суміжних (№21) кімнат, кухні та санвузла. Кожна спальня обладнана двоспальним ліжком, шафою, системою кондиціювання, РК телевізором. На кухні великий холодильник, варильна поверхня, електрочайник, посуд. Площа номерів: 32-48 м2.

Номери «Junior Suite» 3-х та 4-х місні однокімнатні

Номери «Junior Suite» №1-6, №26 з кухнею (вхід з території готелю). Усередині (у номерах №№1-3 — двоспальне та роздільне ліжко, у №№4-6 — двоспальний розкладний диван та роздільне ліжко, у №26 — двоспальний розкладний диван та два роздільні ліжка), шафа, система кондиціювання, плазмовий телевізор, санвузол. На кухні двокамерний холодильник, варильна поверхня, електрочайник, посуд. №26 має індивідуальний закритий дворик з комплектом меблів та сушаркою для білизни. Біля інших номерів розташовані альтанки та сушарки для білизни. Загальна площа номерів: 27-33 м2

Номери «Standart» 2-х, 3-х та 4-х місні

Комплектація: ліжка, в номерах №№7,8,10 та в котеджі №1 двоспальний диван, шафа, кондиціонер, плазмовий телевізор, електрочайник, холодильник, санвузол. Загальна площа номера: 15-27 м2 — окремі будиночки. Вхід із території готелю.

Номери «Економ» 2-х і 4-х місні без зручностей

Комплектація: ліжка, необхідний набір меблів, кондиціонер, телевізор, холодильник. У номерах №5 та №10 додатково встановлено двоспальний розкладний диван. У кожному котеджі є спільна кухня для самостійного приготування страв. Душові, умивальники та туалет знаходяться на території бази відпочинку.

Харчування

Кухарі нашого кафе «CoCoS» запропонують широкий асортимент традиційних страв європейської та української кухні, серди якого кожен відпочиваючий має можливість вибирати те, що йому по смаку та настрою. Також при проживанні в номерах категорії «Apartment», «Suite» та «Studio» включено сніданок (28.05-29.08).

Сервіс, інфраструктура

Ціни 2023: відпочинок у готелі "Тропіканка"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

У вартість номерів категорії «Apartment», «Suite» та «Studio» включено: сніданок (28.05-29.08), прибирання, зміна постелі, зміна рушників, користування пляжними шезлонгами, зоною барбекю, паркуванням.

У вартість номерів категорії "Bungalow", "Mini Suite", "Junior Suite", "Standart" та "Econom" включено: зміна постільної білизни, користування зоною барбекю, паркуванням.

← →
Останнє оновлення ціни: 14 серпня 2021 р.
Ціни вказані у гривнях за номер за добу.
Категорія номера Осн. місць Дод. місць 19.09-30.04 10.05-28.05 30.04-10.05 30.12-20.01 28.05-18.06 29.08-19.09 18.06-29.08
Apartment №№ 1, 6 (5 к., 1 пов.) (вид на море) 6 2200 2600 3300 4800
Apartment №5 (4 к., 1 пов.) (вид на море) 7 2000 2400 3000 4500
Suite №7 (4 к., 1 пов.) (вид на море) 4 1800 2200 2600 3600
Suite №№ 3, 4 (5 к., 1 пов.) Suite №№ 13, 18 (5 к., 2 пов.) (вид на море) 4 1600 2000 2500 3400
Suite №№ 7, 12 (5 к., 1 пов.) (вигляд у двір) 4 1400 1800 2100 3000
Suite №4 (4 к., 1 пов.) (вид на море) 4 1400 1800 2300 3200
Suite №1 (4 к., 1 пов.) (бічний вид на море) 4 1100 1500 1900 2800
Studio №№ 19, 24 (5 к., 2 пов.) (вигляд у двір) 4 1300 1700 2000 2900
Studio №6 (4 к., 1 пов.) Studio №8 (4 к., 2 пов.) (вид на море) 4 1300 1700 2000 2900
Studio №№ 2, 5 (5 к., 1 пов.) Studio №№ 14-17 (5 к., 2 пов.) (вид на море) 3 1 1300 1700 2000 2900
Studio №№ 8, 11 (5 к., 1 пов.) (вигляд у двір) 3 1 1000 1400 1700 2500
Studio №3 (4 к., 1 пов.) Studio №11 (4 к., 2 пов.) (вид на море) 3 1100 1500 1800 2700
Studio №9, 10 (4 к., 2 пов.) (вид на море) 2 800 1100 1300 2000
Studio №№ 9, 10 (5 к., 1 пов.) Studio №№ 20-23 (5 к., 2 пов.) (вигляд у двір) 2 - 700 950 1150 1800
Studio №2 (4 к., 1 пов.) (бічний вид на море) 2 700 950 1150 1800
Bungalow №1, №2 6 1000 1400 1600 2500
Mini Suite №11 (1 пов.) 4 850 1100 1300 2100
Mini Suite №21 (1 пов.) 4 750 1000 1200 1900
Junior Suite №26 (1 пов.) 4 650 900 1100 1700
Junior Suite №№1-6 (1 пов.) 3 600 800 950 1450
Standart №№20,24,25 (1 пов.) 4 600 800 950 1500
Standart №№14,15,16 (1 пов.) 3 500 750 850 1300
Standart №№7, 8, 10 (1 к., 2 пов.) 3 450 650 750 1150
Standart №19 (1 пов.) 2 450 650 750 1150
Standart №№3/1,3/2,7,8,9,10,12 13,17,18,22,23 (1 пов.) 2 - 400 550 650 1000
Econom (к.2, к.3) 4 - 350 500600 900
Econom (к.1, к.2, к.3) 2 200 250 300 500

Додаткові місця: діти до 3 років – безкоштовно, з 3 до 5 включно – 200 гривень на добу, з 6 років та дорослі – 350 гривень на добу. Дитяче ліжечко надається безкоштовно.

Розрахунковий час: Заїзд – з 14:00, виїзд – до 12:00. За попереднім погодженням можливий ранній заїзд та пізній виїзд за наявності вільних номерів.

Куріння в номерах заборонено.

Адреса та телефони готелю "Тропіканка"

Адреса: Україна, Запорізька область, Кирилівка, вул. Федотова коса, 111

Телефони: +38(096)151-16-11; +38(050)731-78-82; +38(097)682-54-04

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія готелю "Тропіканка"

Фото: номери готелю "Тропіканка"

Не підходить цей готель? Дивіться інші варіанти в Кирилівці:

Загальний каталог дивіться за посиланням → Всі бази відпочинку Кирилівки

Також дивіться сторінку з оголошеннями:  Житло в приватному секторі