Школа віндсерфінгу "Neptun" у Кирилівці

Віндсерфінг та кайтбординг Neptun

Школа віндсерфінгу та кайтсерфінгу "Neptun" була створена тренером Дмитром Стародубом у 2012 році. На даний момент у ній пройшли навчання понад 3000 осіб. Багато з них тепер щороку приїжджають до Кирилівки, щоб знову поринути у світ цих видів спорту. Станція школи зручно розташована на березі Утлюцького лиману Федотової коси. Знайти її дуже легко - навпроти бази відпочинку "Гавайї".

Що потрібно для навчання?
Все дуже просто – від вас потрібно тільки прийти на станцію школи "Neptun". Адже освоїти катання на віндсерфі або кайте може практично будь-який бажаючий, у тому числі й діти від 7 років. Навченню не перешкода ваші фізична підготовка, статура, вага, вік чи володіння спортивними навичками. Досвідчені інструктори індивідуально під вас підберуть необхідне для уроків спорядження та методику навчання. Можете бути впевнені – без результату ви не підете.

Школа "Neptun" працює з 7-00 до 20-00, з травня до жовтня. Ви можете заздалегідь записатися на заняття по телефону (наведені нижче).

Вартість навчання віндсерфінгу - сезон 2016

  • Навчання триває 1 годину 30 хвилин і коштує 400 грн. (все необхідне спорядження включено у вартість);
  • Після півторагодинного навчання ви зможете тренуватися вже самостійно, взявши віндсерф у прокат.
  • Прокат віндсерфу коштує 200 грн. за годину або 800 грн. цілий день.

Вартість навчання кайтсерфінгу - сезон 2016

Для навчання кайтбордингу можна вибрати один із трьох варіантів:

  • 50 у.о. на годину;
  • 350 у.о. за 8 годин;
  • 400 у.о. повний курс без обмеження за часом. В даному випадку ви будете навчатися, поки не буде досягнуто позитивного результату.

За статистикою середній час, який потрібний для оволодіння основними навичками катання на кайте, становить 8-12 годин. Але все суто індивідуальне і певний відсоток учнів можуть самостійно навчатися і після 4-5 годинних уроків.

Адреса та телефони школи віндсерфінгу та кайтбордингу "Neptun"

Адреса: Україна, Запорізька область, Кирилівка, вул. Федотова Коса, 97, навпроти бази відпочинку "Гавайї".

Телефони: +38(095)864-99-69; +38(097)206-93-78

Кілька слів про школу від редакції сайту LoviLeto.

У липні 2015 року заїжджали до школи "Нептун", щоб зібрати про неї матеріал та зняти 3D панорами. Після спілкування із засновником школи Дмитром Стародубом та супер-позитивним адміністратором Наталкою вирішили пройти навчання віндсерфінгу. За півтори години навчання ми справді змогли самостійно триматися на дошці та проїжджати невеликі відстані. Наступного ранку ми взяли віндсерфи у прокат на годину для катання без інструктора. За цей час, отримані днем раніше, навички їзди "закріпилися" самі собою і ми просто поринули у море емоцій від цього виду спорту.

Фото зі станції "Neptun" у Кирилівці.