Школа Сергія Гунька "WindForce" у Кирилівці

Школа Гунько WindForce

Школа Сергія Гунька "WindForce" (колишня Віндрайлер) пропонує послуги з навчання віндсерфінгу, кайтбордингу та sup борду. "WindForce" входить до Української федерації сучасних видів спорту "Крок уперед". Навчання проводять професійні інструктори, досвід викладання яких понад 7 років. У школі найсучасніше та нове обладнання для віндсерфінгу та кайтбордингу. Навчальний процес відбувається з 1 травня по 30 вересня.

Ціни 2015 року на навчання віндсерфінгу.

  • 1 година навчання та прокат обладнання - 750 грн.;
  • після першої години учень вже може практикувати навички самостійно - це коштує 150 грн/година і якщо клієнт катається 2 години поспіль, то друга година коштуватиме 100 грн.
  • катання на цілий день у будні - 500 грн.;
  • катання на цілий день у вихідні - 600 грн.;

Віндсерфінгу у школі "WindForce" навчають із 5-річного віку.

Ціни 2015 на навчання кайтбордингу.

  • 800 грн/година або 8 000 грн. за повний курс.
  • Навчання кайтбордингу відбувається індивідуально.

Після того, як учні навчилися катанню - вони отримують знижку 50% на прокат обладнання (кайт+дошка).
Прокат на цілий день для учнів школи 600 грн.

У середньому на кайт учні школи Сергія Гунька стають за 4-6 годин. Але це індивідуально і у всіх по-різному, комусь вистачає і 3-х годин, а деяким потрібно 8-10 годин. Тому учні школи можуть вибрати будь-який тип занять з їхньої розсуд.

Бонуси від школи! Всі, хто навчається, отримують знижку на покупку спортивного одягу і всього необхідного екіпірування. Школа працює комплексно зі своїми клієнтами і хоче щоб вони залишалися у сім'ї "WindForce".

Засновник школи Сергій Гунько: професійний віндсерфер; тренер з кайтбордингу; чемпіон України з віндсерфінгу та призер чемпіонатів Європи з віндсерфінгу-фрістайлу; чемпіон Росії з віндсерфінгу у дисципліні "фрістайл".

Віндсерфінгом почав займатися у 2004 році. І вже 2008 року посів перше місце у чемпіонаті Росії "Російська хвиля", який проводили в Єгипті. Постійно бере участь у чемпіонатах Європи, паралельно займаючись навчанням усіх бажаючих.

Освіта: реабілітолог, спеціаліст кінезіо-терапії, масажист.

Адреса та телефони школи "WindForce"

Адреса: Україна, Запорізька область, Кирилівка, вул. Федотова Коса, навпроти бази відпочинку «Тропіканка», колишня б/о «Сонечко».

Телефони: +38(095)363-96-62; +38(096)544-17-97

Фото зі станції "WindForce" у Кирилівці

ВІДЕО: станція школи WindForce та околиці Утлюцького лиману

ВІДЕО: Сергій Гунько