Санаторій «Кирилівка»

Санаторій Кирилівка

Санаторій «Кирилівка» знаходиться на однойменному курорті, розташовуючись далеко від промислових центрів на південному узбережжі Азовського моря, біля заснування Федотівської коси, втілив унікальність природних лікувальних чинників в екологічно чистій зоні. Оточений з трьох сторін великими водними масивами - Азовським морем та двома лиманами, нагадує.

Клімат курорту приморсько-степовий, з теплим та сухим літом, зима помірно м'яка. Територія санаторію складає 24,5 га, на якій розташовані три спальні корпуси на 303 місця із зручностями, водопостачанням та опаленням.

Варіанти розміщення

Санаторій «Кирилівка» складається з лікувального та спального сучасних корпусів. Гостям санаторію пропонується розміщення в одномісних номерах із зручностями на блок та двомісних номерах класу Напівлюкс із зручностями. У номерах встановлені: телевізор, холодильник, вентилятор, деякі — кондиціонер. Як додаткове місце - крісло-ліжко або розкладачка.

Харчування

Здійснюється в їдальні на 250 посадочних місць, і організовано за замовною системою, 4-разове, при необхідності дробове. Використовують 15 дієт за Певзнером, які згруповані у 5 раціонів. Усі дієтичні раціони ґрунтуються на принципах: повноцінності, збалансованості. Є можливість комерційного харчування. Це означає, що Ви харчуватиметеся в окремій залі з невеликою кількістю відпочиваючих. Меню також відрізнятиметься великою різноманітністю. Є також зал для харчування відпочиваючих із маленькими дітьми. Для дітей харчування 5-разове (вводиться другий сніданок у вигляді соків, фруктів, йогуртів).

Сервіс, інфраструктура

Конференц-зал, дитячий ігровий майданчик, стоянка, зимовий клуб, бібліотека, відеотека, дискотека, бювет, спортивний майданчик. Власний обладнаний піщаний пляж, за 200 метрів від санаторію. Поруч із санаторієм "Кирилівка" – культурно-розважальний комплекс, більярд. Інтернет-клуб, дитячі майданчики, ресторан, а також центр Кирилівки з усією її інфраструктурою. Санаторій організовує також екскурсії для відпочиваючих у Крим, Мелітополь, заповідники Бирючий, Асканія Нова, Кам'яна Могила, на острів Хортиця та інші.

Лікування в санаторії "Кирилівка": гінекологія, органи травлення, периферична нервова система, ЛОР органи та верхні дихальні шляхи, кістково-м'язова система, псоріаз, простатит.

Методи лікування: в оздоровчих процедурах широко використовуються: грязелікування; природні мінеральні ванни; басейн для підводно-вертикального витягування хребта та коригуючої гімнастики у мінеральній воді; різноманітні масажі, душі; механотерапія для розробки суглобів та лікування п'яткових шпор; зал лікувальної фізкультури; кабінет апаратної фізіотерапії; бювет питної мінеральної води; кліматолікування; лікувальне харчування. Лікувальна база: муловий сірководневий лікувальний бруд Молочного лиману; хлориднонатрієва йодобромна мінеральна вода глибоководних свердловин.

ЦІНИ на путівки 2023: відпочинок у санаторії "Кирилівка"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

← →
Вартість путівок на 2021 рік у гривнях (включено проживання, харчування, лікування)
НомерУ місцяхКорпус №Ціна за 1 дорослого на добу Ціна за 1 дитину або інваліда на добу
1Зі зручностями на поверсі1,2,31426 383
2Зі зручностями в номері, холодильником і телевізором43540 486
3Зі зручностями в номері, холодильником і телевізором23558 502
4Зі зручностями в номері, холодильником2,32552 497
5Зі зручностями в номері, холодильником і телевізором2,32576518
6Зі зручностями на блок, холодильником і телевізором12642 578
7Зі зручностями на блок, з холодильником, телевізором та кондиціонером12708637
8Підвищеної комфортності зі зручностями в номері, з телевізором та холодильником однокімнатні22672 605
9Підвищеної комфортності зі зручностями в номері, з телевізором, холодильником та кондиціонером однокімнатні22738664
10Підвищеної комфортності зі зручностями в номері, з телевізором, холодильником та кондиціонером однокімнатні22756680
11Підвищеної комфортності зі зручностями в номері, з телевізором, холодильником та кондиціонером двокімнатні22822740
12Додаткове місце у номері468421

Адреса та телефони санаторію "Кирилівка"

Адреса: Україна, Запорізька область, Кирилівка, Центр.

Телефони: +38(096)287-90-57; +38(066)794-55-46

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото санаторію "Кирилівка"

Не підходить цей санаторій? Дивіться інші варіанти в Кирилівці:

Загальний каталог дивіться за посиланням → Всі бази відпочинку Кирилівки

Також дивіться сторінку з оголошеннями:  Житло в приватному секторі