Кінний театр "Кирилівська Січ" у Кирилівці

Кінний театр у Кирилівці

Аквапарк «Острів Скарбів» у Кирилівці це один із найбільших центрів розваг в Україні, а також один із найбільших аквапарків у Європі. Його територія займає площа 60 000 кв.м. Комплекс включає 34 атракціони, 16 з яких це атракціони для дорослих і 18 атракціонів для дітей.

Кінний театр «Кирилівська Січ» пропонує вам поринути в епоху та побут Запорізького козацтва, побачити, як жили наші предки, подивитися на виступ козаків. Побувати на цій театралізованій виставі буде цікаво і дітям і дорослим, декорації та костюми акторів немов переносять вас на кілька століть тому. На великому просторому обійстя знаходяться козацькі курені, гончарна майстерня, кузня, збройовий та просторий театральний майданчик з видом на Утлюцький лиман.

ЦІНИ на квитки та розваги (2018)

Час виступів – щодня о 17-00.

  • Квитки для дорослих - 100 грн.
  • Квитки для дітей – 80 грн.

Попередньо можна зробити замовлення у меню ресторану «Козацька застава».
Зверніть увагу! На територію Кінного театру вхід зі своїми напоями та продуктами можливий ТІЛЬКИ при оренді столу.

Мотузковий Екстрім-парк:
Дитячий 100 грн., дорослий 120 грн.
Скалодром 30 грн.
Тролейний узвіз 30 грн.

Катання на конях:
Дитячий 20 грн., дорослий 30 грн.
Навчання верховій їзді – 200 грн/год.
Прогулянки лиманом на конях - 300 грн.

Козацький тир:
Арбалет 25 грн (5 пострілів).
Цибуля 25 грн (5 пострілів).

Адреса та телефони кінного театру "Кирилівська Січ"

Адреса: Україна, Запорізька область, Кирилівка, по сусідству з дельфінарієм "Оскар" та Аквапарком.

Телефон для довідок: +380-67-619-73-37

ціни на квитки Кінний театр

Всі театральні дії відбуваються просто неба, а програма виступів включає елементи вольтижування, акробатичні трюки на конях, трюки з батогом (арапником), шоу із списами, бої на шаблях, а також старовинні козацькі ігри. Також проводяться ритуали «Посвячення у козаки» із видачею козацької грамоти.

Виступ проходить під супровід Національна музика, барабанний бій і гарматні постріли. Яскраві національні костюми, розкішні породисті коні та середньовічна зброя створюють атмосферу реальних історичних коней. подій.

Кінний театр Кирилівська Січ

На території кінного театру ви можете відвідати кафе з національною українською кухнею, де вас нагодують козацьким кулішом, вергунами, варениками та напоять узваром. Гості можуть розміститися за окремими столами, як для малої, так і великої компанії. Чудове театральне шоу у поєднанні зі стравами національної кухні занурять вас у незабутню святкову атмосферу, яку ви згадуватимете ще довгий час.

Після закінчення вистави можна покататися на конях, спробувати свої сили у стрільбі з лука, метанні ножів, навчитися працювати з батогом, а також вистрілити з гармати або козацького мушкету. На території працює сувенірна крамниця.

ВІДЕО вистави від відвідувачів Кінного театру