Кайтсерфінг та віндсерфінг у Кирилівці

Віндсерфінг у Кирилівці

Координати шкіл кайтсерфінгу та віндсерфінгу в Кирилівці:

Школа Дмитра Стародуба "Neptun"
Телефони: +38(095)864-99-69; +38(097)206-93-78
Адреса: Запорізька область, пос. Кирилівка, вул. Федотова Коса, 97, навпроти бази відпочинку «Гавайї». Детальніше про цю школу, ціни на сезон, фотографії та 3D панорами дивіться за посиланням: Школа "Neptun" у Кирилівці

Школа Сергія Гунька "WindForce"
Телефони: +38(095)363-96-62; +38(096)544-17-97
Адреса: Запорізька область, пос. Кирилівка, вул. Федотова Коса, навпроти бази відпочинку «Тропіканка». Детальніше про школу, вартість, фото та відеоматеріали дивіться за посиланням: Школа Сергія Гунька у Кирилівці

Школа "Тортуга"
Телефони: +380(73)133-00-23; +380(99)063-94-31
Адреса: Запорізька область, пос. Кирилівка, вул. Федотова Коса, 69, орієнтир база відпочинку «Азов Люкс».

Кайтсерфінг у Кирилівці

Багато туристів, які приїжджають відпочивати до Кирилівки, неодноразово спостерігали віндсерферів та кайтсерферів, які розтинають хвилі Утлюцького лиману. Це дуже ефектне видовище, побачивши якого захоплює дух. Спостерігати за серферами можна годинами, але якщо ви все ж таки зважилися перейти з розряду спостерігачів у справжніх спортсменів – то ця стаття допоможе вам розібратися, як зробити перший крок до своєї мрії.

Кирилівка є практично ідеальним місцем для навчання цим екстремальним видом спорту завдяки невеликій глибині лиманів і довгій береговій лінії з пологим і м'яким дном. А завдяки тому, що вода в лиманах швидко прогрівається, займатися тут кайтсерфінгом та віндсерфінгом можна з початку травня до середини жовтня.

Школи кайтсерфінгу в Кирилівці

Популярність спорту у селищі призвела до відкриття спеціалізованих шкіл, в яких ви можете пройти курс навчання та дуже швидко освоїти всі ази. Крім того, можна пройти курс навчання в окремих інструкторів та спортсменів у приватному порядку.

Деякі школи проводять програми навчання за міжнародною системою IKO (International Kiteboarding Organization), після закінчення яких учні отримують міжнародні сертифікати. Наявність такого сертифікату дозволяє вам кататися та брати напрокат обладнання по всьому світу, а також отримувати знижки привілею при покупці обладнання.

Скільки коштує навчання кайтсерфінгу?

Ціни на кайтсерфінг

Вартість навчання початкового курсу кайтсерфінгу в Кирилівці в середньому становить від 30-50 у. За тривалістю він займає від 3 до 5 вітряних днів, із тривалістю занять по 3-4 години в день. Вартість просунутого курсу складає в середньому 6 вітряних днів. Просунутий курс заснований на тих спортсменів, які вже пройшли початковий, та хочуть підвищити свої професійні навички. Крім того, ви можете брати індивідуальні заняття, година яких коштуватиме від 30 до 50 у.о. У вартість навчання входить оренда обладнання та гідрокостюму. Якщо ви захочете придбати обладнання після закінчення навчання – вам слід знати, що багато шкіл надають дисконт на покупку у них обладнання.

Скільки коштує навчання віндсерфінгу?

Ціни на віндсерфінг

Ціна проходження повного курсу віндсерфінгу може становити від 100 у.о., яке тривалість займе від 10 до 12 годин. Час заняття складає 2-3 години. Вартість залежить від кваліфікації інструктора, а також від якості та стану навчального обладнання. Можна також пройти спрощений бюджетний курс навчання, на якому ви опануєте основними навичками катання. Вартість такого курсу становитиме близько 250 грн. за півтори години. Для проходження необхідно заздалегідь зателефонувати з інструктором, та погодити дату та час навчання. Також треба пам'ятати, що у навчанні можуть «випасти» дні з безвітряною погодою, тому заздалегідь сплануйте час свого відпочинку з цим обліком.

ВІДЕО: поради щодо навчання кайтсерфінгу для новачків