Плюси та мінуси дельфінарію в Кирилівці: відгуки відвідувачів

Фото кирилівського дельфінарію

Редакція "ЛовіЛіто" пропонує ознайомитися з результатами невеликого опитування. Прості відвідувачі дельфінарію "Оскар" ділитися своїми емоціями та відгуками про його роботу.

СТАНІСЛАВ БЕРЕЗУ. Оцінка дельфінарію: 5 з 5

Плюси. Чудовий дельфінарій! Ми отримали величезну кількість позитиву та гарних емоцій! П'ять класних дельфінів, з якими можна плавати та робити фото. Розумні дельфіни, морські котики, всі працюють злагоджено, спостерігатиме за ними одне задоволення. Відразу видно, що у дельфінарії працюють професіонали своєї справи. Дресирувальники спілкуються за допомогою спеціальних свистків із високочастотним звуком, який ми практично не чуємо, а тварини розуміють.

Більшість програми виступають морські котики, а дельфіни завершують виступ. Найдивовижнішим для мене було побачити, як вони малювали картину! Вперше бачив щось подібне.

Ціни доступні – вхідний квиток 200 грн., плавання із дельфінами 5 хвилин + фото у подарунок – 850 грн, плавання 10 хвилин + фото у подарунок – 1200 грн. Всім рекомендую відвідати дельфінарій «Оскар» у Кирилівці, сподобається і дорослим та дітям! Якщо буде можливість – приїдемо наступного року, навіть якщо програма залишиться незмінною.

Мінус. Дуже хотілося після представлення придбати якісь сувеніри, магнітики чи листівки, але, на жаль, такої продукції не було. Можна було зробити лише фото із дельфінами.

МАРИНА МАЖУГА. Оцінка дельфінарію: 2 з 5

Дельфінарій Оскар, Кирилівка

Після відвідин цього місця у мене склалися подвійні враження.

Що сподобалося. Чиста територія та басейн, відра з рибою. Кожен дельфін має своє окреме відро, яке підписано. Приємно було спостерігати за роботою тренерів та тварин, відчувається гармонія та любов до своєї справи. У дельфінарії дуже сподобалося дітям.

Що не сподобалося. Ведучою каже без угаву, бачила як кілька сімей пішли, так і не дочекавшись початку вистави з дельфінами.

Персонал – це окрема історія! Простий приклад: замовили фото, зробили одне фото на їхню камеру, та два кадри на наш телефон. Ми вийшли на телефоні із заплющеними очима, на прохання зробити фото повторно нам відповіли: «ми не наймалися вам тримати очі»! Наступний сюрприз був у вигляді «професійного» фото, коли на знімку вийшло суцільна темна пляма. Я запитала «а де тут ми?», на що відповіді не було. Побачивши, що я не збираюся миритися із ситуацією – нам запропонували перезняти на наступний день. Фотографія вийшла на три з мінусом (знімали проти сонця, і на фото діти мружилися). Надрукований на простому принтері. Враження було зіпсоване.

Сам виступ більше схожий на "Stand up шоу", ніж на шоу тварин. Виступ морських котиків зайняв за часом 35 хвилин, дельфінів – 15 хвилин, і все це під безперервний словесний потік ведучого.

ВІКТОРІЯ БОРИСЯ. Оцінка дельфінарію: 4 з 5

Глядачі у дельфінарії

Сподобалося. Класне шоу із дельфінами, діти були в захваті. Та й мені у 35 було цікаво. Гарний ведучий відпрацьовує програму на всі 100%. Чиста територія, все прибрано, причепитися нема до чого.

Не сподобалося. Постійні наздоганяння від персоналу! То купальник для плавання з дельфінами не той узяв, то куримо не біля тієї урни. Почуваєшся школяркою, коли прибиральниця обов'язково тицьне тебе носом і нагадає хто тут головний. Замовили великі фотографії – зробили нам маленькі. А ще нам продали вхідні квитки, на яких стояли "ліві" дати. Під час виступу був поганий звук – не завжди було чути, що каже ведучий. Типовий сервіс по-кирилівськи.

Рада відвідувачам. Не потрібно переплачувати за покупку VIP місць, шоу чудово видно з будь-якого ряду. Якщо ви купили квитки у першому ряду – будьте готові бути мокрими.

SERHYI MEDVEDYEV. Оцінка дельфінарію: 5 із 5.

Центральний вхід до дельфінарію

Плюси. Виступ дельфінів просто заворожує і піднімають усім настрій! Ведучий молодець, вміє створити атмосферу свята, він ніби народився із мікрофоном. Подання коштує своїх грошей! І не важливо, були ви раніше в дельфінарії чи ні – вам неодмінно сподобається ця атмосферна вистава. Ціни на основні місця – від 200 грн. Але плавання з дельфінами 5-10 хвилин коштує чимало грошей за нашими мірками. Це не можна назвати недоліком, просто інформація до відома.

Обов'язково візьміть із собою фотоапарат – фотки вийдуть класні! У касі продають VIP місця по 220 грн, але з власного досвіду скажу, що вони майже не відрізняються. від основних, та їх вартість себе не виправдовує. Беріть бічні місця у 3-6 рядах і не пошкодуєте! Якщо візьмете місця в першому ряду - вас можуть оббризкати.

Виступ досить тривалий, є на що подивитися. Перед початком шоу можна безкоштовно сфотографуватись із дельфінами. Після шоу також можна, але вже платно. Обов'язково беріть із собою на виставу свіжу рибу! - Потім дізнаєтеся для чого!

Мінус. Немає можливості забронювати квиток заздалегідь або зробити попереднє замовлення. Також не завадило б кафе чи навіс від сонця для людей, які чекають на початок шоу. Велика група дітей з табору стояла під сонцем, і навіть води купити було ніде, доки не зайдеш усередину.

DOUGLAS SERGEY. Оцінка дельфінарію: 1 із 5

Фото розваг в Аквапарку

Були в «Оскарі» минулого літа, і оскільки в Кирилівці піти з дітьми особливо нема куди – вирішили піти до дельфінарію і цього року. За рік шоу програма не змінилася, той самий порядок виступів, самі трюки і сценарій ведучого. В мене було відчуття дежавю. Натомість дельфінарій позиціонує себе як найбільший в Україні. З року в рік одне й те саме могли б нові номери додати. Тварин використовують заради наживи, тримають у неволі. Брудні сидіння, що вигоріли від сонця, хочби помили їх! Деруть за виступ 200 грн., а сервіс на 20!