Генічеськ: розклад автобусів та поїздів

Автовокзал "Генічеськ", адреса: вул. Козакова, 6.
Дізнатися про точний розклад автобусів Геніческу можна за телефоном:
довідкове бюро +380(5534)-321-56
Автовокзал у Генічеську міжміський - тож приїхати до міста можна з багатьох великих міст України.

Дізнатися точний розклад автобусів Геніческом можна за телефоном довідкового бюро автостанції +380 (06137) 72-071

Маршрутні таксі від вашого будинку →  Літні маршрутки до Генічеська

Поїзди та електрички до Новоолексіївки.
Щоб доїхати поїздом до населеного пункту Генічеськ, спочатку потрібно потрапити на залізничну станцію селища Новоолексіївка і вже на ній здійснити пересадку на електричку до Генічеська або курортних селищ Арабатської стрілки (Генгірка, Щасливцеве, Стрілкове). Зверніть увагу, що перон відправлення електричок розташований за залізничною станцією Новоолексіївки.
Дізнатися точний графік руху поїздів Новоолексіївкою можна за довідковим телефоном: +38-055-34-91-3-97

← →
Орієнтовний річний розклад автобусів автовокзалом "Генічеськ".
Графік руху змінюється залежно від сезону. Завжди дізнавайтеся точний час та рейс по вищевказаному довідковому телефону автостанції.
Відправлення з ГенічеськаНазва маршруту автобуса
04:30Генічеськ — Новоолексіївка
05:00Генічеськ — Херсон
05:25Генічеськ — Херсон
05:30Генічеськ — Київ
06:00Генічеськ — Щасливцеве
06:00Генічеськ — Стрілкове
06:05Новоолексіївка — Стрілкове
06:10Генічеськ — Бойове
06:30Генічеськ — Новоолексіївка
06:35Стрілкове — Херсон
07:00Генічеськ — Вінниця
07:20Генічеськ — Новоолексіївка
07:25Генічеськ — Жовті Води
08:00Генічеськ — Новоолексіївка
08:00Генічеськ — Запоріжжя
08:25Генічеськ — Щасливцеве
08:35Генічеськ — Херсон
08:45Іванівка — Щасливцеве
09:00Генічеськ — Кривий Ріг
09:15Генічеськ — Новоолексіївка
09:20Генічеськ — Стрілкове
09:25Генічеськ — Стрілкове
09:35Стрілкове — Херсон
10:00Генічеськ — Стрілкове
10:20Генічеськ — Новоолексіївка
11:00Генічеськ — Новоолексіївка
11:00Генічеськ — Щасливцеве
11:00Новотроїцьке — Дніпро
11:00Генічеськ — Веснянка
11:00Новотроїцьке — Дніпро
11:20Генічеськ — Жданово
11:25Генічеськ — Стрілкове
11:35Миколаїв — Стрілкове
11:45Генічеськ — Бойове
11:45Генічеськ — Щорсівка
11:45Генічеськ — Москаленко
12:00Стрілкове — Херсон
12:10Генічеськ — Сиваш
12:15Генічеськ — Новоолексіївка
12:20Генічеськ — Новогригорівка
12:50Генічеськ — Павлівка
13:00Генічеськ — Щасливцеве
13:15Генічеськ — Скадовськ
13:20Генічеськ — Новоолексіївка
13:45Генічеськ — Щасливцеве
13:50Генічеськ — Херсон
14:15Генічеськ — Новоолексіївка
14:30Генічеськ — Запоріжжя
14:34Херсон — Щасливцеве
14:35Генічеськ — Херсон
14:40Генічеськ — Новоолексіївка
15:00Щасливцеве — Іванівка
15:05Генічеськ — Херсон
15:25Кривий Ріг — Стрілкове
15:30Дніпро — Новотроїцьке
15:30Дніпро — Новотроїцьке
16:10Генічеськ — Херсон
16:15Генічеськ — Стрілкове
16:20Стрілкове — Миколаїв
16:48Щасливцеве — Херсон
17:10Генічеськ — Новотроїцьке
19:30Херсон — Стрілкове
20:40Генічеськ — Новоолексіївка