Пляжі Генічеська: докладні огляди з фото та відгуками

Зверніть увагу, що прохід на усі пляжі Генічеська є БЕЗКОШТОВНИМ (відповідно до законодавства). Платні на території пляжу можуть надаватись сервісні послуги, наприклад: оренда шезлонгів та парасольок, місць під навісами, паркінг під автомобіль.

У межах міста Геніческа розташовано всього два пляжі, які кардинально відрізняються один від одного. Кожен із них досить популярний і завоював свою аудиторію. Перейдіть за посиланнями нижче, щоб переглянути докладні огляди з фото, відео та відгуками про кожен генічеський пляж. Уся інформація зібрана наприкінці минулого сезону. З настанням літнього сезону наша редакція оновлюватиме огляди, якщо відбудуться якісь зміни.

Міський пляж у ГенічеськуМіський пляж Генічеська Центральне місце для купання та відпочинку всіх гостей міста. Упорядкований берег з неглибоким Азовським морем, безліччю кафе та атракціонів. У сезон звичайно багатолюдно, зате не нудно :)

Дикий пляж у ГенічеськуДикий пляж Генічеська Не обладнана ділянка узбережжя вздовж приватного сектора. Тягнеться понад три кілометри на північний схід у напрямку села Придорожнє. Тут усі переваги для дикого відпочинку.

Збираючись на морський відпочинок, кожен турист ставить питання, де купатися і які пляжі краще відвідувати. А рішення про вибір житла часто ґрунтується на прив'язці до певного місця, де ви проводитимете більше часу. В даному випадку – до пляжу.

Варто звернути увагу, що берег і море в Генічеську відрізняються від інших курортів Азовського. узбережжя складом дна та глибиною. Море у генічному районі найдрібніше, ідеальне для дитячого купання. Вода прогрівається рано, купальний сезон починається з кінця травня, а у липні-серпні температура води досягає 27 градусів. Морське дно складається з піску з домішкою мулу, глини та черепашок, рельєф дна плавний, без різких перепадів глибини.

Морський відпочинок у Генічеську ви завжди можете урізноманітнити. Наприклад, навчитися катанню на віндсерфінгу, прогулятися до старого маяка або взяти екскурсію цікавими місцями Арабатська стрілка. Читайте докладний редакторський огляд Генічних пляжів із фотографіями, особливостями відпочинку, а також описом переваг та недоліків.