Приватне домоволодіння «Будинок з посмішкою», Генічеськ

Гостьовий будинок Будинок з посмішкою у Генічеську

Пропонуємо провести комфортний літній відпочинок у «Будинку з Посмішкою», який розташований у Генічеську, за 30 метрів від піщаного пляжу. Спеціальна пропозиція! Трансфер гостей від вокзалу Генічеська чи Новоолексіївки до «Дому з Посмішкою»!

Затишний, тихий, призначений в основному для сімейного відпочинку з дітьми, далеко від шуму і дискотек «Дім з Посмішкою» знаходиться в Генічеську, на самому березі Азовського моря, якому потрібно тільки спуститися сходами буквально за 30 секунд, вийшовши з воріт будинку. Пляж комунальний, але зусиллями господарів територія пляжної зони, що примикає до «Дому з посмішкою», забирається двічі на день. За помірну платню на пляжі пропонуються послуги водних атракціонів.

Харчування

Передбачена комфортабельна, обладнана кухня для самостійного приготування їжі (мікрохвильова піч, газові плити, гаряча вода, весь посуд). За 300 метрів від гостьового будинку знаходяться магазини та кафе, можлива доставка готового харчування.

Сервіс, інфраструктура

Організовуємо трансфер гостей від вокзалу Генічеська чи Новоолексіївки до «Дому з Посмішкою»!

Ціни 2023: відпочинок у гостьовому будинку "Будинок з посмішкою"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Розрахункова година: виїзд – 12.00; заїзд –14.00.

← →
Останнє оновлення ціни: 23 серпня 2021 р.
Вартість вказана за номер на добу без харчування у гривнях.
Категорія номера З 1 липня до 24 серпня З 25 серпня по 1 вересня
Однокімнатні комфортабельні номери 1-2-х місні, з кухонною зоною, 1-2-й поверх, 2-й поверх з панорамним видом на море. 700-600 600-500
Однокімнатні комфортабельні номери 2-3- місні, з кухонною зоною, 2-й поверх, з панорамним видом на море. 1100 800
Однокімнатні комфортабельні номери 3-4-місні, з кухнею-передпокою, 2-й поверх з панорамним видом на море. 1500 900
Однокімнатні комфортабельні номери 3-4-місні, з кухнею-передпокою, 1-й поверх без виду на море 1500 900
Однокімнатний комфортабельний номер 3-4-місний, з кухнею-передпокою та пральною машинкою, високий 1-й поверх, вид на море. 1500 900
Двокімнатний номер «Люкс Сімейний» 3-6-місний (спальня, кухня-вітальня, 2 санвузли), 2-й поверх, з двома балконами та панорамним видом на море 1800 1200
Двокімнатний номер «Люкс» 3-4-місний (1 спальня для дорослих, 1 спальня для дітей), з кухнею-передпокою, 2-й поверх, з великою терасою та панорамним видом на море.1700 1100
3-х кімнатний люкс 4-6-місний (2 роздільні спальні для дорослих та 1 маленька дитяча спальня), з кухнею-передпокою, 3-й поверх, з двома балконами та панорамним видом на море. Можливе розміщення 2-х сімей з 2-ма дітьми. 1800 1200
4-х - кімнатний люкс 4-6-8 - місцевий (2 роздільні спальні для дорослих та 2 маленькі дитячі спальні), з кухнею-передпокою, 3-й поверх, з двома балконами та панорамним видом на море . Можливе розміщення 2-х сімей з 2-4 дітьми. 2000 1300

Адреса та телефони гостьового будинку "Будинок з посмішкою"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеськ, вул. Приморська

Телефони: +38(050)018-35-80; +38(067)730-91-45

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія гостьового будинку "Будинок з посмішкою"

Фото "Однокімнатні комфортабельні номери 1-2-х місні, з кухонною зоною, 1-2-й поверх, 2-й поверх з панорамним видом на море"

У номері: окремий вхід, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом (або двоспальний диван-книжка), тумбочка, шафа для одягу, обідній столик, навісна шафка для посуду, двокамерний холодильник, мікрохвильова піч, ел.чайник, повний санвузол з безперебійною подачею холодної та гарячої води, є фен. А також є кондиціонер (спліт-система), плазмовий телевізор із супутниковим ТБ, столик зі стільцями.

Фото "Однокімнатні комфортабельні номери 2-3-місні, з кухонною зоною, 2-й поверх, з панорамним видом на море"

Кожен номер представлений: окремим балконом, спальнею, невеликим коридором (з навісною шафкою для посуду, двокамерним холодильником, мікрохвильовою піччю, ел.чайником), повним санвузлом з безперебійною подачею холодної та гарячої води, є фен. Комплектація: двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, одно-двоспальний розкладний диван, тумбочки, шафа для одягу, журнальний столик, кондиціонер (спліт-система), плазмовий телевізор з супутниковим ТБ, стіл зі стільцями на терасі.

Фото "Однокімнатні комфортабельні номери 3-4-місні з кухнею-передпокою, 2-й поверх з панорамним видом на море"

Кожен номер представлений: окремим балконом, спальнею, кухнею-передпокою, повним санвузлом з безперебійною подачею холодної та гарячої води. Комплектація: двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, двоспальний розкладний диван, односпальна софа, приліжкові тумбочки, необхідні нові меблі, стіл зі стільцями на терасі, весь необхідний посуд, кухонне начиння, побутова техніка, включаючи фен, кондиціонер спліт-система), плазмовий телевізор із супутниковим ТБ, двокамерний холодильник, ел.чайник, двокомфорочна газова панель з газконтролем та витяжкою або однокомфоркова електрична плитка. Можливе розміщення 1 додаткового місця.

Фото "Однокімнатні комфортабельні номери 3-4-місні з кухнею-передпокою, 1-й поверх без виду на море"

Кожен номер представлений: окремим балконом, спальнею, кухнею-передпокою, повним санвузлом з безперебійною подачею холодної та гарячої води. Комплектація: двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, двоспальний розкладний диван, односпальна софа, приліжкові тумбочки, необхідні нові меблі, стіл зі стільцями на терасі, весь необхідний посуд, кухонне начиння, побутова техніка, включаючи фен, кондиціонер спліт-система), плазмовий телевізор із супутниковим ТБ, двокамерний холодильник, ел.чайник, двокомфорочна газова панель з газконтролем та витяжкою. Можливе розміщення 1 додаткового місця.

Фото "Однокімнатний комфортабельний номер 2-4-місний з кухнею-передпокою та пральною машинкою, високий 1-й поверх, вид на море"

Номер представлений: окремим балконом, спальнею, кухнею-передпокою, повним санвузлом з безперебійною подачею холодної та гарячої води. Комплектація: двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, двоспальний розкладний диван, тумбочки, меблева стінка, журнальний столик, стіл зі стільцями на терасі, весь необхідний посуд, кухонне приладдя, побутова техніка, включаючи фен, кондиціонер -система), плазмовий телевізор із супутниковим ТБ, двокамерний холодильник, ел.чайник, двокомфоркова газова плита та пральна машинка.

Фото "Двокімнатний «Люкс Сімейний» (спальня та кухня-вітальня), 3-6-ти місний, 2 санвузли, 2-й поверх, з двома балконами та панорамним видом на море"

Номер представлений: спальнею, кухнею-вітальнею, двома санвузлами з безперебійною подачею холодної та гарячої води. Комплектація: кухня-вітальня-повноцінна кухонна стінка з усім необхідним посудом та кухонним приладдям, обідній стіл зі стільцями, побутова техніка, включаючи фен, плазмовий телевізор із супутниковим ТБ, великий двокамерний холодильник, ел.чайник, двокомофор газова панель з газконтролем, а також двоспальний диван-малютка, односпальна софа та шафа. З кухні-вітальні розташований вхід до туалетної кімнати. Спальня: двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, односпальний розкладний диван, тумбочки, журнальний та туалетний столики, плазмовий телевізор, кондиціонер (спліт-система), кавовий столик зі стільцями на терасі. Зі спальні розташований вхід до туалетної кімнати.

Фото "Двокімнатний номер «Люкс» (1 спальня для дорослих, 1 спальня для дітей), з кухнею-передпокою, 3-4-місний, 2-й поверх, з великою терасою та панорамним видом на море"

Номер представлений: 2-ма роздільними спальнями, кухнею-передпокою, повним санвузлом з безперебійною подачею холодної та гарячої води, є фен. Комплектація: спальня для дорослих включає двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, меблеву стінку, туалетний і журнальний столики, плазмовий телевізор із супутниковим ТБ, кондиціонер (спліт-система). Спальня для дітей: односпальне ліжко, односпальне розкладне софа, плазмовий телевізор, комп'ютерний столик. Кухня-передпокій оснащена кухонною стінкою з витяжкою, з усім необхідним посудом та кухонним приладдям, включаючи двокамерний холодильник, ел.чайник, двокомфоркову газову плиту з газконтролем та витяжкою.

Фото "Трикімнатний «Люкс» (2 роздільні спальні для дорослих та 1 маленька дитяча спальня), з кухнею-передпокою, 4-6-ти місний, 3-й поверх, з двома балконами та панорамним видом на море"

Номер представлений: 2 окремими спальнями для дорослих та 1 маленька спальня для дітей (під скошеним дахом), кухнею-передпокою, повним санвузлом з безперебійною подачею холодної та гарячої води, є фен. Комплектація: кожна з 2-х роздільних спалень для дорослих включає двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, платтяну шафу, 2 крісла та журнальний столик, плазмовий телевізор з супутниковим ТБ, кондиціонер (спліт-система). Зі спалень вихід на балкони з видом на море, з кавовими столиками зі стільцями. Спальня для дітей: 2 односпальні розкладні софи, комп'ютерний столик. Кухня-передпокій оснащена невеликою кухонною стінкою з витяжкою, з усім необхідним посудом та кухонним приладдям, включаючи двокамерний холодильник, мікрохвильову піч, ел.чайник, двокомфоркову електроплиту.

Фото "Чотирикімнатний «Люкс» (2 окремі спальні для дорослих та 2 окремі маленькі дитячі спальні), з кухнею-передпокою, 4-6-8-ми місний, 3-й поверх, з двома балконами та панорамним видом на море"

Номер представлений: 2 окремі спальні для дорослих та 2 маленькі спальні для дітей (під скошеним дахом), кухнею-передпокою, повним санвузлом з безперебійною подачею холодної та гарячої води, є фен. Комплектація: кожна з 2-х роздільних спалень для дорослих включає двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, платтяну шафу, 2 крісла та журнальний столик, плазмовий телевізор з супутниковим ТБ, кондиціонер (спліт-система). З спалень вихід на балкони з видом на море, з кавовими столиками зі стільцями. Спальні для дітей: в одній розміщено 2 односпальні розкладні софи, в іншій – двоспальний диван-книжка, в наявності комп'ютерні столики. Кухня-передпокій оснащена невеликою кухонною стінкою з витяжкою, з усім необхідним посудом і кухонним приладдям, включаючи двокамерний холодильник, мікрохвильову піч, ел.чайник, двокомфоркову електроплиту.