Дикий пляж у Генічеську: редакційний огляд

Генічеськ: Дикий пляж

Дикий пляж Генічеська є вузькою смужкою суші, яка тягнеться від Центрального пляжу до виїзду із міста, у бік села Придорожнє. На відміну від свого «упорядкованого» сусіда, ця пляжна територія не облагороджена, і жодних інфраструктурних об'єктів тут немає. Цей пляж ще називають «Кам'яним», через великі валуни, розкидані вздовж кромки води. Камені були привезені спеціально для захисту берега від розмиття, і є свого роду хвилерізом. З боку суші рельєф стрімкий, а на височині розташований великий масив приватного сектора, в якому здається житло.

Ширина берега між кромкою води та схилом від 5 до 15 метрів у різних місцях. Пісок практично не зустрічається, частіше глина та трава. Єдина ділянка широкого піщаного берега без валунів розташований навпроти бази відпочинку «Гюнай». Вхід у море плавний, на дні трапляється каміння, черепашка та глина. Камені вкриті водоростями - камкою, відповідно слизькі.

Вигляд на дикий пляж від Приморської

Інфраструктура

Від вулиці Приморської (тягнеться вздовж пляжу) до води є спуски у вигляді стежок. Зустрічаються і бетонні сходи, зокрема з поручнями. У деяких місцях є лавочки, встановлені господарями найближчих будинків. Є кілька кіосків та літнє кафе зі столиками, де можна замовити обіди. У кафе продають пиво, квас, лимонад, молочні коктейлі, вино. Індустрія водних розваг розвинена слабо. Місцеві підприємці катають туристів на банані, а для дітей є надувна гірка.

Щоб подивитися поблизу

Любителі визначних пам'яток можуть подивитися Генічний маяк, збудований у 1879 році за наказом мореплавця барона Фердинанда Врангеля. Він височить на 25 метрів над рівнем моря, а дальність світіння сягає 25 кілометрів.

За п'ять хвилин ходьби від маяка знаходиться скульптура «Від дідів на згадку онукам» - мініатюра лінійного вітрильника, збудованого в 1700 році. Це було перше судно IV рангу по британської класифікації, що увійшло до морського порту Генічеська.

Генічний маяк на пляжі

Плюси Дикого пляжу.

Кількість людей значно менша, ніж на Міському пляжі, а відсутність точних кордонів дозволяє знайти вільне місце та усамітнитися. Відпочиваючим, які оселилися в приватному секторі, не треба далеко ходити. Вийшли із двору – і ви на морі.

Мінус Дикого пляжу.

Азовські шторми викидають на сушу водорості та медуз, вид яких відлякує курортників. Неприємно ходити по мулистому дну. Відсутні роздягальні, туалет та навіси, а парасолька від сонця необхідно брати із собою. Після дощу слизько спускатися ґрунтовою доріжкою, потрібно пройтися до спуску бетонними сходами.

Фото території Дикого пляжу

Як дістатися Дикого пляжу.

Потрапити сюди автомобілем, можна доїхавши до вул. Приморський, потім залишити машину в будь-якому зручному місці і спуститися зі схилу. Пішки потрібно пройти аналогічним маршрутом, або дійти до Дитячого пляжу, потім вліво вздовж берега у напрямку виїзду з Генічеська. Для більш точного орієнтування дивіться карту нижче.

Дикий пляж: житло поблизу.

Подивіться кілька варіантів гарного житла в безпосередній близькості:

Дивіться також огляд: Міський центральний пляж

Фото Дикого пляжу у Генічеську

Дикий пляж на карті Генічеська

Координати GPS навігатора для проїзду до пляжу на авто: 46°10'45.3"N 34°49'15.6"E